Yurtta Sulh Konseyi Nedir ? - Tablet Adam

Yurtta Sulh Konseyi Nedir ?

Tsk darbe girişimde bulundu peki bu Yurtta Sulh Konseyi Nedir ? ve kimlere hizmet etmektedir. Yurtta Sulh Konseyi adlı darbe oluşumu 15.07.2016 tarihinde ülkemize darbe girişimi yapmıştır. Trt’yi Yurtta Sulh Konseyi adlı darbe oluşumu ele geçirmiş ve trt’de spikerlere zorla açıklama yaptırmıştır.Cumhurbaşkanlığı tüm güvenlik güçlerini göreve çağırmıştır ve gereken yapılmaktadır.Ve tüm darbecilere karşı gerekli operasyonlar yapılmaya başlanmıştır.Emniyet Güçleri, Darbe girişimi yapmaya kalkışan darbeci askerleri gözaltına alıyor…

Yurtta Sulh Konseyi Kimdir ?

YURTTA SULH KONSEYİYİM DİYEN PARELEL YAPININ FARELERİ BU GÜN DEVLETİMİZE YÖNELTTİĞİNİZ MEHMETÇİKLERİMİZİ KEŞKE GÜNEYDOĞUDA DİĞER MEHMETLERİMİZ ŞEHİT EDERKEN O ŞEREFSİZLERİN ÜSTLERİNE GÖNDERSEYDİNİZ….KİME VE NEYE HİZMET ETTİĞİNİZİN CEVABIDIR BU…

HER YER ASKER KIŞLAYA SESLERİ İLE YIKILIYOR
VATAN CADDESİNDE TANKLAR GERİ ÇEKİLİYOR…
DEMOKRASİYE SAHİP ÇIK…. BAŞKA TÜRKİYE YOK…."Yurtta Sulh Konseyi Nedir ?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
52 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: