LoL Zac Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Zac

Rehberime hoş geldiniz. Zac kostümlerini denemek için LoL Skin kullanabilirsiniz. Zac ormanda görünmeden baskın atabilen nadir şampiyonlar’dandır. Gank potansiyeli çok yüksektir, Zac tank olup ayrıca karşıdaki kırılgan şampiyonlara focus atarak onları kesmenize yardımcı olur. Tank çıkılırsa pek fazla hasarı yoktur ama rakipleri dağıtabilir yada hepsini takım arkadaşlarının yanına getirebilir. Düşünsene takım’da yasuo olduğunu. Diğer şampiyonlara bakmak için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zac Build (İtem Dizilimi)

 Zac Full Build

Zac Build

 Zac İtem Dizilimi

Zac İtem

Zac Rün Dizilimi (Runes)

Zac Rün Dizilimi

Zac Rün

Zac Abilities (Yetenek Dizilimi)

 Zac Yetenek Dizilimi

Zac Abilities

Zac Ct (Counter)

Zac Counter

Zac Ct"Zac" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Fortnite Kaç Gb Yer Kaplıyor? Sistem Gereksinimleri Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
108 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: