LoL Zac Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Zac

Rehberime hoş geldiniz. Zac kostümlerini denemek için LoL Skin kullanabilirsiniz. Zac ormanda görünmeden baskın atabilen nadir şampiyonlar’dandır. Gank potansiyeli çok yüksektir, Zac tank olup ayrıca karşıdaki kırılgan şampiyonlara focus atarak onları kesmenize yardımcı olur. Tank çıkılırsa pek fazla hasarı yoktur ama rakipleri dağıtabilir yada hepsini takım arkadaşlarının yanına getirebilir. Düşünsene takım’da yasuo olduğunu. Diğer şampiyonlara bakmak için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zac Build (İtem Dizilimi)

 Zac Full Build

Zac Build

 Zac İtem Dizilimi

Zac İtem

Zac Rün Dizilimi (Runes)

Zac Rün Dizilimi

Zac Rün

Zac Abilities (Yetenek Dizilimi)

 Zac Yetenek Dizilimi

Zac Abilities

Zac Ct (Counter)

Zac Counter

Zac Ct"Zac" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
128 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: