Zed

Arkadaşlar merhaba Zed rehberime hoş geldiniz.  Zed kapalı kostümlerini denemek için Mod Skin LoL programını deneyebilirsiniz.  Zed hızlı  ve güçlü bir suikastçıdır. Takım savaşında olayı (görevi) hasarı yüksek ve kırılgan şampiyonları çıkartıp takımın hasarını düşürmektir. Zed hızlı kaçabilir fakat savunmasızdır, takım savaşlarında nişancı ve karşı orta koridoru saniyeler içerisinde öldürüp oradan hızlıca çıkabilirsiniz. Rehberlerimizi için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Zed Build (İtem Dizilimi)

 Zed Full Build

Zed Build

 Zed İtem Dizilimi

Zed İtem

Zed Rün Dizilimi (Runes)

Zed Rün Dizilimi

Zed Rün

Zed Abilities (Yetenek Dizilimi)

Zed Yetenek Dizilimi

Zed Abilities

Zed Ct (Counter)

Zed Counter

Zed Ct

 "Zed" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
126 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: