LoL Zed Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Zed

Arkadaşlar merhaba Zed rehberime hoş geldiniz.  Zed kapalı kostümlerini denemek için Mod Skin LoL programını deneyebilirsiniz.  Zed hızlı  ve güçlü bir suikastçıdır. Takım savaşında olayı (görevi) hasarı yüksek ve kırılgan şampiyonları çıkartıp takımın hasarını düşürmektir. Zed hızlı kaçabilir fakat savunmasızdır, takım savaşlarında nişancı ve karşı orta koridoru saniyeler içerisinde öldürüp oradan hızlıca çıkabilirsiniz. Rehberlerimizi için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

 

Zed Build (İtem Dizilimi)

 Zed Full Build

Zed Build

 Zed İtem Dizilimi

Zed İtem

Zed Rün Dizilimi (Runes)

Zed Rün Dizilimi

Zed Rün

Zed Abilities (Yetenek Dizilimi)

Zed Yetenek Dizilimi

Zed Abilities

Zed Ct (Counter)

Zed Counter

Zed Ct

 "Zed" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
171 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: