Ziggs

Ziggs Rehberime Hoş geldiniz. Ziggs oynarken iki şekilde oynamanızı öneririm bu size kalmış ilk olarak dürtmeye dayalı rakibinizi dürterek farmdan uzak tutmanız ve onu tlit ederek oyundan düşürmek lane kazanmak için bu şekilde oynamanızı öneririm uzak mesafeden q atarak rakibinizin farm almasını engellersiniz.

İkinci olarak aslında buna safe oynamak denir çünkü karşınızda sizi CT’leyen bir hero varsa uzaktan q ile farm alabilirsiniz. Ziggs’e yeni başlayacaklar için Ziggs lane’de kasamassa  oyun boyunca kolay kolay toparlayamıyor.LoL Skin makalemizi okuyabilirsiniz.

Ziggs Build (İtem Dizilimi)

Ziggs Full Build

Ziggs Build

Ziggs İtem Dizilimi

Ziggs İtem

Ziggs Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ziggs Yetenek Dizilimi

Ziggs Abilities

Ziggs Rün Dizilimi (Runes)

Ziggs Rün Dizilimi

Ziggs Rün

Ziggs Ct (Counter)

Ziggs Counter

Ziggs Ct"Ziggs" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
105 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: