LoL Ziggs Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Ziggs

Ziggs Rehberime Hoş geldiniz. Ziggs oynarken iki şekilde oynamanızı öneririm bu size kalmış ilk olarak dürtmeye dayalı rakibinizi dürterek farmdan uzak tutmanız ve onu tlit ederek oyundan düşürmek lane kazanmak için bu şekilde oynamanızı öneririm uzak mesafeden q atarak rakibinizin farm almasını engellersiniz.

İkinci olarak aslında buna safe oynamak denir çünkü karşınızda sizi CT’leyen bir hero varsa uzaktan q ile farm alabilirsiniz. Ziggs’e yeni başlayacaklar için Ziggs lane’de kasamassa  oyun boyunca kolay kolay toparlayamıyor.LoL Skin makalemizi okuyabilirsiniz.

Ziggs Build (İtem Dizilimi)

Ziggs Full Build

Ziggs Build

Ziggs İtem Dizilimi

Ziggs İtem

Ziggs Abilities (Yetenek Dizilimi)

Ziggs Yetenek Dizilimi

Ziggs Abilities

Ziggs Rün Dizilimi (Runes)

Ziggs Rün Dizilimi

Ziggs Rün

Ziggs Ct (Counter)

Ziggs Counter

Ziggs Ct"Ziggs" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
135 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: