LoL Skin

Zilean

Zilean rehberime hoş geldiniz. Kostümleri ücretsiz denemek için LoL Skin İndir programını kullanabilirsiniz.     Zilean ile yapmanız gereken komboyu (Q+W+Q)hızlıca yapmanız stun etkisi yaratacaktır. Zilean bir destek için her şeyi sunuyor. Zilean oynarken karşı takımın nişancısını minyonlara q atarak yaklaştırmayın böylece sizin nişancı’nız öne geçecektir. Takım savaşlarında karşıda, suikastçılar fazlaysa direk Zilean alın nişancı’nız yada takım arkadaşınız tam ölecekken ona ulti atarak tekrar hayata döndürüp takım savaşını kazanabilirsiniz. Ayrıca LoL Rehber kategorimize bakınız

Zilean Build (İtem Dizilimi)

 Zilean Full Build

Zilean Build

 Zilean İtem Dizilimi

Zilean İtem

Zilean Rün Dizilimi (Runes)

 Zilean Rün Dizilimi

Zilean Rün

Zilean Abilities (Yetenek Dizilimi)

 Zilean Yetenek Dizilimi

Zilean Abilities

Zilean Ct (Counter)

Zilean Counter

Zilean Ct

"Zilean" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin  Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları