Zoe

Merhabalar zoe rehberime hoş geldiniz. League of legends’da ücretsiz kostüm denemek için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz. Zoe hasarı oldukça yüksek bir yetenek gücü taşıyıcısı, zoe ile takım savaşlarında nişancı çıkartıp kaçabilirsiniz. Zoe tek atmayı başarabilen şampiyonlardan birde oradan oraya zıplayarak bizi deli etmesi yok mu , Zoe ile kolayca rakipleri çıkarabilirsiniz. Daha fazla rehberi için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zoe Build (İtem Dizilimi)

Zoe Full Build

Zoe Build

 Zoe İtem Dizilimi

Zoe İtem

Zoe Rün Dizilimi (Runes)

Zoe Rün Dizilimi

Zoe Rün

Zoe Abilities (Yetenek Dizilimi)

Zoe Yetenek Dizilimi

Zoe Abilities

Zoe Ct (Counter)

Zoe Counter

Zoe Ct

"Zoe" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları