Zoe

Merhabalar zoe rehberime hoş geldiniz. League of legends’da ücretsiz kostüm denemek için LoL Skin Hilesi İndir kullanabilirsiniz. Zoe hasarı oldukça yüksek bir yetenek gücü taşıyıcısı, zoe ile takım savaşlarında nişancı çıkartıp kaçabilirsiniz. Zoe tek atmayı başarabilen şampiyonlardan birde oradan oraya zıplayarak bizi deli etmesi yok mu , Zoe ile kolayca rakipleri çıkarabilirsiniz. Daha fazla rehberi için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zoe Build (İtem Dizilimi)

Zoe Full Build

Zoe Build

 Zoe İtem Dizilimi

Zoe İtem

Zoe Rün Dizilimi (Runes)

Zoe Rün Dizilimi

Zoe Rün

Zoe Abilities (Yetenek Dizilimi)

Zoe Yetenek Dizilimi

Zoe Abilities

Zoe Ct (Counter)

Zoe Counter

Zoe Ct"Zoe" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
131 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: