Zyra

Zyra rehberime hoş geldiniz. Zyra’nın efsane kostumlerinden yararlanmak için LoL Skin Programı ‘nı kullanabilirsiniz. Zyra yetenek gücü taşıyıcısı yada destek olarak oynana bilen bir şampiyondur. Zyra bitkileri nedeniyle oynanması zordur. Rakip menzilli olacağından (adc)  pasifinizi onun farm yaptığı tarafa bırakarak farmdan uzak tutabilirsiniz. Zyra ultisi ile 1 saniyeliğine sersemletir (havaya kaldırır), burada takımınızın iş yapması ile takım savaşını kazanabilirsiniz. Diğer rehberler için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zyra Build (İtem Dizilimi)

 Zyra Full Build

Zyra Build

Zyra İtem Dizilimi

Zyra İtem

Zyra Rün Dizilimi (Runes)

Zyra Rün Dizilimi

Zyra Rün

Zyra Abilities (Yetenek Dizilimi)

 Zyra Yetenek Dizilimi

Zyra Abilities

Zyra Ct (Counter)

Zyra Counter

Zyra Ct"Zyra" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
51 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: