LoL Zyra Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Zyra

Zyra rehberime hoş geldiniz. Zyra’nın efsane kostumlerinden yararlanmak için LoL Skin Programı ‘nı kullanabilirsiniz. Zyra yetenek gücü taşıyıcısı yada destek olarak oynana bilen bir şampiyondur. Zyra bitkileri nedeniyle oynanması zordur. Rakip menzilli olacağından (adc)  pasifinizi onun farm yaptığı tarafa bırakarak farmdan uzak tutabilirsiniz. Zyra ultisi ile 1 saniyeliğine sersemletir (havaya kaldırır), burada takımınızın iş yapması ile takım savaşını kazanabilirsiniz. Diğer rehberler için LoL Rehber kategorimizi takip edebilirsiniz.

Zyra Build (İtem Dizilimi)

 Zyra Full Build

Zyra Build

Zyra İtem Dizilimi

Zyra İtem

Zyra Rün Dizilimi (Runes)

Zyra Rün Dizilimi

Zyra Rün

Zyra Abilities (Yetenek Dizilimi)

 Zyra Yetenek Dizilimi

Zyra Abilities

Zyra Ct (Counter)

Zyra Counter

Zyra Ct"Zyra" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
75 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: