Brawl Stars Apk

Brawl Stars Apk İndir

Brawl Stars Nedir? Ne İşe Yarar?

Brawl Stars, Supercell tarafından geliştirilen ve 2018 yılında yayımlanan MOBA oyunudur. Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlar için çıkartılmıştır. Günümüzde ümlatörler sayesinde bilgisayarlar üzerinden de oynanmaktadır. Brawl Stars, rakip takımı veya oyuncuları alt etmek üzerine kurgulanmıştır.

Efsanevi packman oyununu seviyorsanız brawl stars oyunu hoşunuza gidecektir. Bu oyunda önünüze çıkan hedefleri vuruyorsunuz ve ödülleri topluyorsunuz. Aynı zamanda da vurulmamaya çalışıyorsunuz.

Packman oyununa benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken bir oyun olmuştur. Packman oyununda oyuncular, rakip canavarlardan kaçarak noktaları yemeye çalışıyordu. Noktaları bitirdiğinde yeni seviyeye geçiyodu. Brawl Stars oyununda ise, işleyiş biraz farklı öncelikle oyun, rakip oyuncuları yenmek veya öldürmek üzerine kurulmuştur.

Oyuncular, oyuna girmeden önce seçtiği karakterleri ile oyuna giriş yapmaktadırlar. Bu karakterle herhangi bir haritada oyuna başlarlar. Oyuna giriş yapıldığında artık rakip oyuncuları öldürmek gerekiyor. Yoksa onlar bombalarını kullanarak bizi öldürebilir.

Macera Oyununu Bilgisayarda Da Oynayın

Mobil cihazlarda oynanan oyunu özel uygulamalarla bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Oyunda 22 karakter bulunuyor. Bunlardan birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Karakterinizi güçlendirmek istiyorsanız marketten ekstra altın ve ekipmanlar satın alabiliyorsunuz. Sırasıyla; elmas kapmaca, hesaplaşma ve savaş topu gibi modları oynuyorsunuz. Bölüm geçtikçe ancak diğer bölümleri görebiliyorsunuz. Ne kadar çok puan toplarsanız o kadar çok seviye atlıyorsunuz.

Multiplayer Oynama

Oyun için takım kurabiliyorsunuz. İsterseniz bir takımada katılabilirsiniz. Takım halinde alanda savaşıyorsunuz. Oyun çok hızlı ve eğlenceli olduğu için saatlerin nasıl geçtiğini bilemiyorsunuz.

Brawl Stars Nasıl Oynanır?

Brawl Stars, oyunu tek ve çok oyunculu oyun modları ile oynanan bir oyundur. Oyuna giriş yaptığımızda bizleri basit bir arayüz karşılamaktadır. Bu arayüz üzerinden gireceğimiz oyun modunu seçerek oyuna giriş yapmaktayız. Oyuncular çoğunlukla çevrimiçi oyun modunu  tercih etmektedir.

Çok oyunculu oyun moduna giriş yaparken öncelikle karakterimizi seçmemiz gerekiyor. Oyunda şuan güncel olarak 22 karakter bulunuyor. Bu karakterler arasından en iyisini seçerek oyuna giriş yapıyoruz. Oyuna katıldıktan sonra, yeteneklerinizi kullanmamız ve rakiplerimizi öldürmemiz gerekiyor.

Rakipleri öldürmek için, karakterlerimizin yeteneklerini kullanmamız gerekiyor. Rakip oyuncular karşımıza geldiğinde onlara karakterimizin yetenekleri ile füze, bomba veya başka bir şey atmaktayız. Bunun dışında oyunda bulunan kutuları açarak, seviye almaktayız. Oyunda her seviye aldığımızda daha da güçleniyor ve herkese tek atıyoruz. Ancak öncelikli olarak kutuları toplamamız ve rakiplerimiz öldürmemiz gerekiyor.

Brawl Stars Nasıl Kurulur?

  • Brawl Stars oyununu sitemizde bulunan indir butonu ile mobil cihazlarınıza indirin.
  • İndirilen oyun dosyasını kurmadan önce mobil cihazlarınızın, bilinmeyen kaynaklara izin ver ayarını açmanız gerekiyor yoksa oyunu kuramazsınız.
  • Bu ayarı açtıktan sonra oyunun kurulumunu gerçekleştirin.
  • Bu adımlar sonrasında oyun otomatik olarak kurulacak ve mobil cihazınızın ana ekranına yansıyacaktır.

 

Brawl Stars Tanıtım


Brawl Stars Apk İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 112M
  • Yükleme sayısı: 100.000.000+
  • Gereken Android sürümü:4.3 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 22.99
  • Sunan: Supercell
Brawl Stars Apk İndir YAPILAN YORUMLAR