Car Parking İndir

Car Parking İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Oyun İndir
  3. Car Parking İndir

Car Parking Oyunu Hakkında Ön Bilgi

Hayatınızda oynadığınız oyunlardan farklı bir deneyim için bu oyun tam sizlere göre. Öncelikle car parking oyununu hafife almamalısınız, çünkü bu oyun daha önce oynadığınız park oyunlarından farklı ve daha sürükleyici bir özelliğe sahip. Oyunda park yapmak asıl işiniz ancak bunu sadece parkla sınırlamayın oyunda sanal dünya adeta gerçek dünyayla bütünleşmiş biçimdedir.

Yayalar veya çevre dekoru olarak bir androit oyunda olması gerekeni en üst seviyede gösteren bir oyundur. Üstelik car parking oyununda 50 arabayı aşkın araç seçenekleri mevcut ve oyunun uzun süreli olabilmesi için birçok seviyeyi içerisinde barındırmakta. Normal park oyunlarına bakılarak gözlem yapılacak olursa o kadar kolay olmayan park seçenekleri mevcut denilebilir, nedeniyse oyun son derece geçekçi dizayn edilmiştir.

Üstelik oyunu BlueStucksla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu şekilde ister bilgisayarda isterseniz telefon veya herhangi bir teknolojik aletle oyunu oynayabilirsiniz. Aracınızı yüksek modellere çıkartabilirsiniz veya klasik türlerle devam edebilirsiniz. Oyun tamamen sizin ne isteyeceğinize göre değişmektedir, oynamadığınızda çok şey kaçıracağınız bir oyun diyebiliriz.

Car Parking İnceleme

 

Car Parking Tanıtım

 


Car Parking İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 178.1 Mb
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 4.5.5
  • Sunan: olzhass
Car Parking İndir YAPILAN YORUMLAR