Cities Skylines Apk

Cities Skylines Apk İndir

Cities Skylines Apk Nedir? Ne İşe Yarar?

Cities Skylines, Paradox Interactive tarafından geliştirilimiş ve 10 Mart 2015 tarihinde yayımlanmıştır. Microsoft Windows, OS X, Linux, Xbox One ve PlayStation 4 platformları için özel olarak çıkartılmıştır. Cities Skylines, bilindiği üzere bir şehir kurma ve düzenleme simülasyon oyunudur.

Bu oyunda oyuncu kendini bir belediyenin belediye başkanı gibi düşünebilir. Oyuncu, her şeyine kendisinin karar verebileceği bir belediyeyi kurup yaşatmaya çalışmaktadır. Buradaki belediye vurgusu tamamiyle mizahi amaçlıdır. Çünkü oyunun ilerleyen zamanlarında belediye, kocaman bir şehre dönüşebilmektedir. Bu tamamen oyuncunun sabrına bağlı olan bir şeydir.

Oyun başlangıcında, oyuncu neredeyse kötü ve hiçbir şey olmayan bir şehirde iş başı yapmaktadır. Şehrin ve halkın birçok yeniliğe ve yapıya ihtiyacı vardır. Halk son derece mutsuz bir şekilde sizin yapacaklarınızı beklemektedir. Halkın mutlu olmasını sağlamak için oyuncunun şehre doğru bir şekilde yapıları inşa etmesi gerekmektedir. İnşa edilen yapılar ile şehri büyütebilir ve halkınızın daha mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Cities: Skylines APK Nasıl Oynanır?

Steam’de oldukça popüler olan cities: skylines oyununda, oyuncu öncelikle bir alan seçmektedir. Seçtiği alana yollar inşa ederek oyuna başlamaktadır. Yolların kenarlarına konut projeleri, alışveriş merkezleri, parklar vb. şeyler inşa edilebilmektedir. Oyunda amaç tamamen şehir halkının mutluluğu üzerine kurulmuştur. Halk oyunda mutsuz olmaya başladığında, oyunu kaybedelirsiniz. Halkın mutluluğu oyuncu için oldukça önemlidir. Halk mutlu oldukça şehrin popülasyonu artmaktadır.Artan bu popülasyon da şehrin gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Öncelikle oyun başlangıcında oyuncuları basit bir arayüz beklemektedir. Oyuncu arayüz üzerinden bilgilerini girdikten sonra hemen oyuna girebilmektedir. Bir şehir başkanı veya ülkemizde olduğu gibi belediye başkanı olarak oyuna başlangıç yapılmaktadır. Yapıldıktan sonra bildiğiniz üzere şehri büyütmek ve sorunlarını aşmak gerekiyor. Burada önemli olan şehri büyütmek değil şehir halkının mutluluğunu sağlamaktır.

Oyun sizlere ilk başlarda halkın ne istediğini gösteren bildirimler vermekte, bu bildirimler sayesinde düzenleme işlemlerine başlamaktasınız. Yollar, yapıları inşa ederek ve alt yapı sorunlarını düzelterek oyun içerisinde düzeni sağlamaktasınız. Şehir halkının daha kolay ulaşım yapabilmesi ve trafiğin rahat olması için toplu taşıma araçlarını şehrinize eklemeniz gerekmektedir.

Şehirdeki müzeler, parklar, anıtlar ve mağazalar şehirde ki turist oranını arttırır. Buda şehir halkının para kazanması anlamına gelmektedir. Bu sebeple oyunda, oyuncunun halkı düşünmesi ve mutluluklarını sağlaması gerekmektedir.Steam üzerinden bu oyuna erişebilmek mümkündür. Güncel fiyat 49 TL’dir.

Cities Skylines Apk Nasıl Kurulur?

  • Cities skylines apk oyununu sitemizden bulunan hemen indir butonu ile indirmeniz gerekmektedir.
  • İndirilen oyun dosyası sonrasında, oyun dosyasını rar özelliğinden dışarı çıkartmanız gerekiyor.
  • Ardından oyunun setup dosyası çalıştırılmalıdır.
  • Çalıştırılan setup dosyası sonrasında ileri(next) butonları ile oyun kurulmalıdır.
  • Son olarak oyunun kurulu olduğu klasöre crack dosyası atılmalı ve oyuna giriş yapılmalıdır.

Cities Skylines Apk İnceleme

 

Cities Skylines Apk KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Cities Skylines Apk İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo, 3,0 GHz ya da AMD Athlon 64 X2 6400
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB veya ATI Radeon HD 5670, 512 MB
  • Boyut: 5,GB
Cities Skylines Apk İndir YAPILAN YORUMLAR