Gran Turismo Pc İndir

Gran Turismo Pc İndir

Gran Turismo Pc Nedir? Ne İşe Yarar?

Gran turismo pc  Polyphony Digital tarafından PlayStation serisi için geliştirilen ve yayımlanan yarış simülasyon oyunudur. 11 seriden oluşan ve plastation serisi olan gran turismo oyununu bugün bilgisayar için inceliyoruz.

Yarışçı ruhunuzu bu oyunla açığa çıkarmaya hazır olabilirsiniz. Öncelikle Gran turismo pc oyunu genel olarak yarış oyunudur. Gerçekçiliği ile ön planda olan oyunda toplamda 146 araç ve 11 pist bulunmaktadır. Gran turismo çok detaylı bir şekilde gün yüzüne çıkartılmış bir oyundur. Diğer serilerine göre bu kadar az pist ve araca sahip olmasının nedeni, az önce bahsettiğim gibi çok detaylı bir şekilde hazırlanmış olmasından kaynaklanmaktadır. Oyun firması, zamanının neredeyse çoğunu oyunun detaylarına ayırdığını zaten aktarmıştı.

Gran Turismo Pc Ne Zaman Çıktı?

Gran turismo dünya genelinde serisi ile gündemden hiç düşmeyen bir oyun olmuştur. Birçok oyuncu tarafından oynanan ve sevilen gran turismo pc dünya ülkelerine 19 Ekim 2017 yılında PlayStation oyunu olarak çıkartılmıştır.

Gran Turismo Pc Nasıl Oynanır?

Gran turismo pc her ne kadar bir playstation oyunu olarak çıksa da şuan pc sürümü ile karşımızdadır. Ortalama bir araba yarış oyunu ile aynı oynanış biçimine sahip bir oyundur. Pc üzerinden klavye, mause veya harici bir eşya ile kolaylıkla oynanmaktadır. Oyunun amacı genel olarak yarış ve para üzerine kurgulanmıştır. Bir ana hikâyesi vardır ancak temelde para ve araç satın alma vardır.

Gran Turismo Pc İle Neler Yapılabilir?

Yarışı birincilik ile bitirip maddi kazancınızı arttırıp oyuna daha çok heyecan katacak araçlara sahip olabilirsiniz. Farklı pistlerde ve bölgelerde yarışı birincilikle bitirmek sizin çok iyi bir yarışçı olduğunuzun kanıtı olacaktır. Yarışları iyi derecelerde bitirip yeni araç alabilir, aracınızı farklı şekillerde modifiye edebilir ve aracınıza güç katabilirsiniz. Bu sayede güçlü araçlara sahip olabilir ve her yarışa favori olarak çıkabilirsiniz.

Farklı renkler ve farklı güç seçenekleriyle rakiplerinizi ve seyircileri kendinize hayran bırakabilirsiniz. Aracınızın birçok özelliğini geliştirip rakiplerinize karşı daha atik, güçlü ve farklı bir yarışçı olup kendi zevkinizi ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Rakiplerinizle kıran kırana yarışabileceğiniz ve mücadele vererek birinciliğe ulaşıp farklı araçlar ve faklı modifikasyonlarla çok zevk alacağınız bir yarış oyunudur.

Gran Turismo Pc Nasıl İndirilir?

Gran turismo serisi playstation oyun konsolu için çıkartılmıştır. Ancak günümüzde birçok yazılımcı tarafından kırılarak bilgisayar için dizayn edilmiştir. Sitemizde bulunan yeşil ”hemen indir” butonu ile oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Gran Turismo Pc Nasıl Kurulur?

Gran turismo pc sürümünün kurulumu için öncelikle oyunun kurulum dosyasına sahip olmanız gerekmektedir. Bu dosyayı sitemizden indirerek açabilir ve oyunun kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Kurulum aşamasında zorlanan kullanıcılarımız için sayfamızda bulunan kurulum videosu bulunmaktadır. Videoyu izleyerek oyunu rahatlıkla kurabilirsiniz.

Gran Turismo Pc İnceleme

 

Gran Turismo Pc KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Gran Turismo Pc İndir Sistem Gereksinimleri


 • Minimum:
 • İşlemci: Intel CPU: Çekirdek 2 Duo E4400 2.0 GHz - Athlon 64 X2 Çift Çekirdekli 4000+
 • İşletim Sistemi: Vista/ 7 / 8
 • Ram: 2 GB
 • Ekran Kartı: GeForce GT 340 veya Radeon HD 3600 Series
 • Ses Kartı: Evet
 • Disk Alanı: 12 GB
 • Önerilen:
 • İşlemci: Intel CPU: Çekirdek i3-530 2.9 GHz -  Phenom II X4 955
 • Ram: 4 GB
 • İşletim Sistemi: Vista/ 7 / 8
 • Ekran Kartı: GeForce GTS 450 veya Radeon HD 6770
 • Ses Kartı: Evet
 • Disk Alanı: 12 GB
Gran Turismo Pc İndir YAPILAN YORUMLAR