Ms Project İndir

Ms Project İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Ms Project İndir

Ms Project Nedir? Ne İşe Yarar?

Microsoft Project, Microsoft tarafından geliştirilen ve günümüzde satılan, proje planlama veya yönetme programıdır. Şirketlerin bütçe yönetimi, aşama takibi ve görev ataması gibi işlerini halledebileceği programdır.

Şirket yönetimleri, Microsoft Project programı ile çalışanlarını yönetebilmektedir. Program çalışanların takip edebileceği bir ortamda bulunarak ve her çalışanın özel kullanıcı girişi olarak tasarlanmıştır. Kullanıcılar programa giriş yaparak günlük, aylık ve yıllık işlerini halletmektedir.

Microsoft Project Professional, şirket süreçlerinden düğün planlamasına kadar güçlü bir proje yönetimi uygulamasıdır. Kaynak, işbirliğinde size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Microsoft Project Professional’ı yeni Office Ribbon arabirimi ile gezinmek artık çok daha kolay.

Karmaşık ve uzun projelerin uygulanmasını daha kolay organize eden mükemmel bir program var. Diğer Office uygulamalarıyla uyumluluk da geliştirilmiştir; bu, biçimlendirmenizi korurken Microsoft Project Professional’a hızlı bir şekilde gömmenizi sağlar.

Yeni Kullanıcılar İçin Kolay Kullanım

Microsoft Project Professional, bir projedeki bir insan ekibini, kaynakların gerçekten görsel olarak temsil edilmesiyle yönetmenize olanak tanır, kimin ve ne zaman uygun olduğunu kolayca görmenizi sağlar. Tablo oluşturmak, sütun eklemek, vb. Artık çok daha basittir ve verileri analiz etmek için harika araçlara sahiptir.

Yeni kullanıcılar için bir proje planı hazırlamak ve başlatmak için sihirbazlar vardır. Projelerin kurulması hala uzun bir süreç, ancak zor değil. Başlarken, Microsoft Project Professional hayatı kolaylaştıran otomatik sunumlarla doludur. Grafikler, hesaplamalar ve raporlar ms project indir ile otomatikleştirilebilir.

Ms Project Nasıl Kullanılır?

MS Project, bir planlama programıdır. İşlerinizi daha planlı hale getirmek için kullanabileceğiniz nadir araçlardan birisidir. Öncelikle programı kullanabilmek için aklınızda bulunan görevler olması gerekir. Bu görevleri, kendi bölümünüze eklediğiniz kullanıcılara ayarak, onların o görevlerini yerine getirmesi sağlanır.

Şirketinizde çalışanlarınızla tek tek konuşup zaman kaybı yaşamanız yerine MS Project programını kullanabilirsiniz. Program atadığınız görevlere tarih vermenizi, bildirim almanızı, program içerisinden konuşmanızı ve birçok özelliği sizlere sunmaktadır.

Ms Project Nasıl Kurulur?

  • Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile Microsoft Project programını indirin.
  • Sıkışmış bir şekilde inen dosyayı açarak, yeni bir klasöre aktarın.
  • Klasörde programı çalıştıracağınız bir setup dosyası bulunuyor. Bu setup dosyasını çalıştırarak, kurulum işlemlerine başlayın.
  • Kurulum adımlarını kendi bilgisayarınıza göre yaptıktan sonra program otomatik olarak açılacaktır.

Ms Project İnceleme

 

Ms Project KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Ms Project İndir Sistem Gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk Alanı: 30 MB boş alan gerekir.
İşlemci: 1 Ghz veya daha hızlı işlemci
Yayımcı: Microsoft

Ms Project İndir YAPILAN YORUMLAR