Plus Tv İndir

Plus Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Plus Tv İndir

Plus Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

TV Plus, Android işletim sistemine sahip olan akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz bir uygulamadır. TV Plus, akıllı cihazlarınızda canlı televizyon, dizi ve film izleme imkanı sunan ücretsiz bir uygulamadır. Farklı platformlarda online TV izleme imkanına sahip olmakla beraber TV Plus gelişmiş hizmet sunmaktadır.

TV+, Turckcell iş birliği ile ortaya çıkmış, online film/dizi izleme platformudur. Diğer platformlara göre canlı yayın yapan kanalları da içerisinde barındırmaktadır. Tv plus kullanıcıları canlı yayından, dünyanın en iyi filmlerine kadar her şeyi izleyebilmektedirler. Canlı yayın olarak, yayınlanmakta olan kanallar arasında Türkiye’deki izlenen kanallar bulunmaktadır. Ayrıca İngiltere Premier Ligi ve Almanya Bundesliga ve NBA liglerini canlı izleme fırsatını yakalayın.

Tv Plus, düzenli olarak belli sürelerde yeni içerikler eklemektedir. Bunlar ister dizi, ister film isterse belgesel olsun. Uygulama kullanıcıların isteklerine göre içerikler eklemektedir. Dünyaca ünlü dizi ve filmleri bir arada bulabileceğiniz nadir uygulamalardan birisidir.

TV Plus’ın Avantajları Nelerdir?

TV Plus ücretsiz bir uygulama olup, hızlı ve internetinizden tasarruf sağlamanıza yarayacak bir uygulamadır. Çocuklarınız için ebeveyn kontrol panelinin olması da plus tv için önemli bir özelliktir. Şifreniz ve kullanıcı adınızla sisteme giriş sağlanmaktadır. Şık tasarımı ve ara yüzüyle keyifle vakit geçireceğiniz bir uygulamadır. TV Plus’ın sunmuş olduğu bu hizmetlerden ücretsiz faydalanmak için indirebilirsiniz.

Plus Tv Nasıl Kullanılır?

Plus tv uygulaması basit kullanımı ile gözümüze çarpmaktadır. Uygulama online video akış hizmeti veren her uygulama gibi kullanılmaktadır. Bilindiği üzere Plus Tv, aylık bir ücret karşılığında kullanılabilmektedir. Bu ücreti verip, uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken pek bir şey yok aslında. Uygulama açıldıktan sonra karşınıza gelen sayfada birçok dizi ve film ile ilgili resim gelmektedir. Buradan istediğiniz, videolara tıklayarak, istediğiniz filmleri izleyebilirsiniz.

Plus Tv Nasıl İndirilir?

 • Plus Tv, Google play ve diğer muhalif sitelerde bulunan bir uygulamadır.
 • Google play veya sitemizde bulunan hemen indir butonu ile uygulamanın kurulum yani Apk dosyasını indirebilirsiniz.
 • Uygulamayı bilgisayar üzerinden indiriyorsanız, mutlaka mobil cihazınıza aktarın.

Plus Tv Nasıl Kurulur?

 • Plus tv uygulamasını sitemiz aracılığı ile indirip, mobil cihazlarınıza attıktan sonra yapmanız gereken birkaç ayar bulunmaktadır.
 • Öncelikle ayarlar>güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver adımları takip edilmeli ve izin verilmelidir.
 • Bu izin verilmediği sürece sitemizden indirdiğiniz APK dosyası mobil cihazlarınıza kurulmayacaktır.
 • İzin verdikten sonra APK dosyasına gelerek çalıştırın ve otomatik kurulumun bitmesini bekleyin.
 • Otomatik kurulum bitince, uygulama cihazınızın ana ekranında gözükecektir.

Plus Tv İnceleme

 

Plus Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Plus Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: Cihaza göre değişir
 • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Sunan: TURKCELL İNTERAKTİF
Plus Tv İndir YAPILAN YORUMLAR