Pubg Mobile Pc İndir

Pubg Mobile İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Pubg Mobile Nasıl indirilir ve bilgisayarda nasıl oynayabileceğinizi sizler için araştırdık.

Pubg Mobile Pc İndir

Pubg Mobile İndir

Pubg Mobile Nedir ? – Pubg Mobile Pc Nasıl İndirilir ?

Pubg Mobile yayımlandığından beri oyun listelerini alt üst etti, aynı şeyi pubg pc sürümü de yaptı bildiğiniz üzere Pubg Steam‘de 3 milyona yakın bir kullanıcı ile en çok oynanan online oyunlardan birisi durumunda. Pubg Tencent games ile bunu mobile taşımayı ve aynı başarıyı mobilde de yapabileceklerini söylediler.

Söylediklerini yaptılar hatta, Pubg Mobile yayınlanalı 4 ay oldu ve 4 aydır en çok indirilenler listesinden hiç düşmedi insanlar zaten böyle bir karmaşık oyunu mobile taşıdığı için Pubg Mobile İndirin tutacağını biliyorlardı. 4 aylık süreçte 50 milyonu geçen pubg mobile, git gide bünyesine yeni oyuncular katıyor.

Sistem gereksinimleri Pubg nin pc sürümünü karşılamayan bütün oyuncular Pubg Mobile PC sürümüne akın etmiş durumda galiba pc versiyonunu bu gidişle geçecek gibi duruyor diyebiliriz.  Pubg indirmek için Pubg Mobile Adlı içeriğimize bakabilirsiniz.

Pubg Mobile Game Download

Bluehole şirketi tarafından yayımlanan Pubg Steam arayüzüne indirmeye açıldığından beri dünyada rekorlar kırmaya devam ediyordu. Steam’de 3 milyon kullanıcının indirip oynadığı oyun, en çok indirilen oyunlar listesindeydi.

Yayınlandığı günden beri trend listelerinden inmeyen pubg bu sefer ise Mobil versiyonunu, Tencent Games ile yayınlamaya karar verdiler. Oyunu Tencent Games indirmeye açtığından beri  store’da (mağaza) yayınlanmaya başladığından beri yani yaklaşık 4 aydır en çok indirilenler listesinin en tepesinde bulunuyor.

Zaten böyle karmaşık bir oyunu mobile taşımak başarı getirirdi galiba :D. Pubg Mobile Pc’de oynamak için bilgisayara Tencent games uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Pubg Mobile Pc adlı içeriğimiz de nasıl bilgisayarda oynayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

 

Pubg Mobile İndir YAPILAN YORUMLAR

  • Avatar
    Kerem
    8 ay önce

    Nerden indiriliyor