Pubg Mobile Lite Hile İndir

Pubg Mobile Lite Hile İndir

Pubg Mobile Lite Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds video oyununun 2018 yılında çıkan mobil sürümüdür. Diğer mobil sürümüne göre bazı yeni özellikler ile sunulmuştur. Düşük sistemli cihazlarda, daha iyi performans sergilemektedir. Android sürümlerinin neredeyse hepsi ile çalışmaktadır. Ayrıca küçük boyutlarda bir oyun olduğu için daha akıcı oynanmaktadır. Düşük sistemli cihazlarda, Pubg Mobile oyununu oynamak isteyen kullanıcılar için ideal bir sürümdür.

Diğer sürümlere göre daha az kaynak tüketimi yapmaktadır, bu sebeple oyun akıcı bir şekilde oynanmaktadır. Dünya genelinde donanımsal olarak iyi olmayan birçok oyuncu bu sürümü kullandığı için 100 milyon üzeri kullanıcıya ulaşmıştır.

Nasıl Oynanır

En fazla 100 oyuncu ile rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyun başlamaktadır. Uçak istedikleri konumların yakınından geçmeye başlayınca oyuncular paraşütle haritaya doğru atlayış yaparak yere inerler.

Yere iniş yapıldıktan sonra genel olarak oyuncular bina veya diğer alanlarda eşyalar aramaktadır. Bu eşyalar ile rakip oyunculara üstünlük kurmak ve onları ortadan kaldırmaları için yardımcı olur. Bazı eşyaların seviyeleri bulunmaktadır, seviyesi en yüksek olan eşyalar diğerlerine göre daha fazla işe yaramaktadır. Bu sebeple öncelik yüksek seviye eşyaları bulmak için uğraş vermektir.

Pubg Mobile Lite Ne Zaman Kuruldu?

PlayerUnknown’s Battlegrounds veya bilinen kısaltma adıyla Pubg 2017 yılında steam üzerinden erken erişime açılmıştır. Windows işletim sistemi için çıkış yaptığı zamanlarda 4 milyon kopya satmıştır. Bu sayede oyun ün kazanmış ve diğer platformlar için çalışmalara başlanmıştır.

19 Mart 2018 tarihinde Android ve İOS işletim sistemli mobil cihazlar için piyasaya sürülmüştür. Güncel olarak mobil cihazlarda kısa bir sürede 100 milyon kullanıcıya ulaşarak bu alanda rekor kırmışlardır.

Pubg Mobile Lite Ne Tarz Bir Oyun?

Pubg Mobile Bluehole tarafından geliştirilen ve yayımlanan birinci ve üçüncü şahıs video oyunudur. Dünya genelinde yoğun bir oyuncu kitlesi olan Pubg, Hayatta kalma FPS oyun kategorisinde yer almaktadır.

Pubg Mobile oyunu içerisinde bulunan birçok oyun modu olduğundan, oyunu tek bir kategoride değerlendirmek yanlış olacaktır. Ancak genel olarak baktığımızda aksiyon ve FPS oyun kategorilerinde yer verebiliriz.

Pubg Mobile Lite Hangi Ülkenin Yapımı?

Pubg Mobile, bluehole tarafından geliştirilen çok oyunculu bir mobil oyundur. 2017 yılında Bluehole, birkaç oyun firması ile birleşerek Krafton Game Union adını almıştır. Bu firmalar Güney Kore merkezli olması ile bilinmektedirler.

Pubg mobile, Tencent Games tarafından mobil platformlara çıkarılmıştır. Tencent Games ise Çin merkezli bir oyun firmasıdır. Ancak oyunun bütün hakları Krafton Game Union yani Güney Koreye aittir.

Pubg Mobile Lite Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile, pc sürümüne göre biraz daha kolay bir oyun olarak geçmektedir. Bunun sebebi oyuncunun alması gerektiği eşyaları ve silahları sarı renkle belirtmesi diyebiliriz. Oyunun başlangıcında en fazla 100 oyuncu olacak şekilde oyuncular bir uçakta belli rotada gitmektedir.

Oyuncular uçak yaklaştıktan sonra haritanın istedikleri bölümüne, paraşütle atlayıp, iniş yapmaktadır. Uçak haritada üzerinde düz bir çizgi olarak ilerlediği için oyuncular, uçaktan atladıktan sonra yere inmek için havada belli bir zaman süzülmektedir.

Yere iniş yapıldıktan sonra oyuncuların ilk başta hedefi eşya ve silah bulmak olacaktır. Haritada bazı yerleri oyuncular merkez olarak algılamaktadır. Bu tarz merkezi yerlere birçok oyuncu iniş yapmaktadır. Hem daha çok eşya ve silah anlamına gelir hem de oyuncuların birbirlerini görmesi ve öldürmesi anlamına gelir. Bu sebeple daha fazla kişi öldürmek veya heyecan yaşamak isteyen oyuncular bu merkezi yerlere iniş yapmaktadır. Diğer oyuncular ise daha çok küçük alanlara iniş yaparak güvenli arama yapmaktadırlar.

Pubg Mobile oyunu oyunculara ilk olarak 10 dakikalık bir zaman vermekte, bu zaman içerisinde oyunculardan eşya ve silah bulmasını istemektedir. Zaman bittikten sonra 5 dakika içerisinde güvenli bölge, belirlenen bir alana doğru küçülmeye başlamaktadır.

Oyuncular geçen zaman içerisinde güvenli bölgeye yayan veya araçlar ile ilerlemeleri gerekir. Yoksa mavi gaz yavaşça karakterlerin canını azaltır ve sonunda öldürür. Gaz ilk birkaç alan daralmasında yavaş olurken, oyunun sonuna doğru neredeyse 5-10 saniye arasında hızlanmaktadır.

Güvenli bölge belli aralıklarla daralırken oyuncularda güvenli bölgeye giriş yapmak zorundalar. Bu bölgeler iyice küçülerek oyuncuların birbirlerini görmesini sağlar. Her alan daralmasında Pubg Mobile oyunculara hediye olarak kutu içerisinde özel silahlar ve giysiler vermektedir. Çoğunlukla oyuncular buralara gitmeyi pek tercih etmezler.

Pubg oyuncuları eğer ilk başta ölmez ise çoğunlukla pusarak oynamaktadırlar. Silahlarını ve eşyalarını toplayan çoğu oyuncu rakiplerini belli bir zaman bekleyerek öldürmektedir. Hayatta kalma arenasında en doğru tercih saklanarak oynamak olacaktır, bunun dışında çok kişi öldürmek oyunculara galibiyet getirmeyecektir.

Oyunda sona kalan oyuncular eğer takım değilse birbirlerini öldürmek zorundadırlar. Bu sayede oyunun galibi ortaya çıkar. Oyuna giren her oyuncuya altın verilmektedir ancak bu altınlar sıralamaya göre verilir. Yani eğer daha üst sıralarda oyunu bitirdiyseniz daha fazla altın alırsınız demektir.

Pubg Mobile Lite Hile Nedir?

Pubg Mobile Lite için çıkarılmış birkaç genel hile vardır. Büyük bir oyuncu kitlesine sahip olduğu için oyuncuların bir bölümü bu tarz hileleri kullanmaktadır. Pubg, hile kullanımın önüne geçemediği için oyuncular hala güncel olarak kullanılıyor diyebiliriz.

Çoğunlukla oyun parası ve nişan alma hilesi olarak geçen bu hilede ayrıca bu;  Sınırsız BP hilesi,  Sınırsız UC hilesi,  Otomatik nişan al / Aimbot Düşman yerini görme hilesi, Anti Ban özelliklerde vardır.

Sınırsız Bp ve UC hilesi oyunda bulunan, oyun paralarına ithafen yapılmıştır. Amacı oyundaki paraları belli aralıklarla hesaplara aktarmaktadır. Bu sayede oyuncular, oyun içerisinde bulunan kıyafet ve diğer eşyaları sınırsız bir şekilde alabilirler.

Otomatik nişan al hilesi herkesin bildiği aim olarak geçen bir hiledir. Oyunu oynarken otomatik olarak nişan almaktadır, oyuncularda bu sayede rakiplerini rahatlıkla öldürmektedir.

Anti ban ise, tamamen kullanıcıların hesaplarını korumak için geliştirilmiştir. Hileyi kullanırken Pubg oyununun anticheat yani hile önleyici programına yakalanmamak için hileye eklenmiştir.

Pubg Mobile Lite hilesini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz, herhangi bir ban ve çalışmama söz konusu değildir. Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunun apk dosyasını indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Lite Hile Nasıl Kullanılır?

Öncelikle Android cihazlarınızda Pubg Mobile Lite oyunu kurulu olması gerekiyor. Eğer oyun mobil cihazınızda yoksa yüklemeniz gerekir. Ardından sitemizde bulunan hemen indir butonuna tıklamanız ve Pubg Mobile Lite Hile dosyasını indirmeniz gerekmektedir.

Hile dosyasını indirdikten sonra telefonunuzda bilinmeyen kaynaklara izin ver demeniz ve tıklayarak çalıştırmanız gerekiyor. Bu sayede hile aktif hale gelecektir, eğer yapamadıysanız sitemizde bulunan kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Pubg Mobile Lite Hile Kurulum


Pubg Lite Silver Bullet Nedir?

Oyunda kazandığınız veya satın aldığınız eşyaları kullanmak istemeyip takas ettiğiniz zaman kazanılan para birimi olarak geçmektedir. Önceden oyunun genel para birimi olan Bp kazanılırken artık takaslar Silver Bullet para birimi kazanılmaktadır. Silver bullet para birimi ile oyun içindeki farklı ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Pubg Lite Kaç Gb?

Pubg lite, Pubg oyununa göre baya küçük bir dosya boyutuna sahip. Pubg oyununa göre neredeyse 4 kat küçük dosya boyutuna sahip olan Lite sürümü ortalama olarak 4 gb yer kaplamaktadır. Mobil sürümü ise 600 Mb yer kaplıyor, ancak güncellemeler ile bu oranlar değişmektedir.

Pubg Lite Nasıl Oynanır?

Pubg sürümlerinin genel olarak oynanış biçimi aynıdır. Ne eksik ne fazla tamamen aynıdır. Oyunda amacınız bulunan eşyaları toplayarak rakiplerinize üstünlük kurmanız dolayısıyla onları öldürmeniz gerekiyor. En sona kalana kadar oyundaki birçok rakibinizi öldürmeniz durumunda oyunun kazananı olmaktasınız.

Pubg Lite Nasıl İndirilir?

Pubg Lite oyununu kendi internet sitesinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğer o tarz sitelerden indirmek istemezseniz, sitemiz aracılığı ile Pubg Lite oyunu indirebilirsiniz. Sitemizde bulunan oyun dosyası her zaman oyuncular için güncel tutulmaktadır. Bu sebeple sitemiz üzerinden indirmeniz en doğru tercih olacaktır.
Pubg Mobile Lite Hile İndir YAPILAN YORUMLAR

 • TirrekMan
  5 ay önce

  Linki yok linki söylermisin

  • tabletadam
   5 ay önce

   Güncellenmiştir

 • Eren
  5 ay önce

  Nereden indirebilirim?

 • Ensar
  2 ay önce

  Çok güzel

 • mnbme
  6 gün önce

  Guzel oyun