Pubg Mobile Timi İndir

Pubg Mobile Timi İndir

Pubg Mobile Timi Oyunu Hakkında Ön Bilgi

Pubg Mobile Timi versiyonunu nasıl indirip oynayabileceğinizi sizler için makalemizde anlattık. Pubg Mobile Timi oyununu sitemiz içerisinden indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Timi Nedir ? 

Pubg mobile oyun olarak yayınlandığı günden beri popülerliğini oyunu mobile getirdiğinden beri arttırmakta, kendi oyuncu kitlesine mobil platformuda katan Pubg mobile’in birde timi versiyonu var. Peki bu Pubg Mobile Timi nedir?

Pubg mobili bildiğiniz üzere 2 ayrı firma geliştiriyor. Bunlardan biri timi diğeri ise lightspeed, lightspeed zaten global olarak türkiye sunucularına getirmiş olduğu bütün dünyanın oynadığı Pubg Mobile’dir.

Pubg Mobile Timi ise fazla bilinmeyen oyun sadece Çin’de yayında sadece, tabi Timi versiyonun globale gelmesi bekleniyor. Sadece Çin’de olan ve yeni özelliklerin çoğu bu versiyon olan Pubg Mobile Timi’ye gelmektedir. Bir nevi ilk önce Çin’de deneniyor beğenilirse normal Pubg Mobile lightspeed sürümüne getirtiliyor.

Çin versiyonun miramar haritası denendi ve bir kaç gün önce  Pubg Mobile geldi.

Pubg Mobile Timi aslında sadece Çin bölgesinde oynanıyor. Timi versiyonunu indirip telefonunuza yükleye bilirsiniz, ancak oyun dili Çince ve bölge olarak Çin’de oynayacaksınız.

Oyunun bu versiyonu normalde yeni özellikleri ilk önce Çine getirip eğer Çin’de tutar ise bütün dünya oyuncularına sunmak olacaktı, fakat oyuncular çöl haritası ve diğer özelliklerden yararlanmak için Pubg Mobile Timi versiyonunu kullanmaya başladılar. Pubg Mobile Pc versiyonunu bu linkten inceleyebilirsiniz.

Pubg mobil platformlarda timi versiyonunu indirip oynamak için Android sürümleri olan oyuncuların sadece Apk dosyasını indirip yüklemeleri, İos kullanıcılarının ise indirebilmeleri için Appstore hesabını bölge olarak Çin yapmak zorundalar. Pubg mobile timi’yi 1.2 Gb  olarak indiriyorsunuz ardından oyunu telefonunuza yüklediğinizde 1 Gb’ye yakın bir güncelleme yapıyor. Pubg Mobile Emulator Detected hatasını linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Pubg Mobile Timi İnceleme

 

Pubg Mobile Timi Tanıtım

 


Pubg Mobile Timi İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 48M
  • Yükleme sayısı: 100.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.3 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 0.17.0
  • Sunan: Tencent Games
Pubg Mobile Timi İndir YAPILAN YORUMLAR