Pubg Mobile Timi İndir

Pubg Mobile Timi İndir

Pubg Mobile Timi Nedir? Ne İşe Yarar?

Pubg Mobile Timi versiyonunu nasıl indirip oynayabileceğinizi sizler için makalemizde anlattık. Pubg Mobile Timi oyununu sitemiz içerisinden indirebilirsiniz. Pubg mobile oyun olarak yayınlandığı günden beri popülerliğini oyunu mobil cihazlara getirdiğinden beri arttırmakta, kendi oyuncu kitlesine mobil platformuda katan Pubg mobile’in birde timi versiyonu var. Peki bu Pubg Mobile Timi nedir?

Pubg mobile’i bildiğiniz üzere 2 ayrı firma geliştiriyor. Bunlardan biri timi diğeri ise lightspeed, lightspeed zaten global olarak Türkiye sunucularına getirmiş olduğu bütün dünyanın oynadığı Pubg Mobile’dir.

Pubg Mobile Timi ise fazla bilinmeyen bir sürümdür, bu sürüm sadece Çin’de yayında, tabi Timi versiyonun globale gelmesi bekleniyor. Sadece Çin’de olan ve yeni özelliklerin çoğu bu versiyona gelmektedir. Bir nevi ilk önce Çin’de deneniyor beğenilirse normal Pubg Mobile lightspeed sürümüne getirtiliyor.

Timi oyununa zamanında miramar haritası denendi ve beğenildiği için Pubg Mobile sürümüne geldi. Pubg Mobile Timi aslında sadece Çin bölgesinde oynanıyor. Timi versiyonunu indirip telefonunuza yükleye bilirsiniz, ancak oyun dili Çince ve bölge olarak Çin’de oynayacaksınız.

Oyunun bu versiyonu normalde yeni özellikleri ilk önce Çine getirip eğer Çin’de tutar ise bütün dünya oyuncularına sunmak olacaktı, fakat oyuncular çöl haritası ve diğer özelliklerden yararlanmak için Pubg Mobile Timi versiyonunu kullanmaya başladılar.

Pubg Mobile Timi Nasıl Oynanır?

Pubg Mobile Timi, diğer pubg oyunlarıyla aynı oynanış biçimine sahiptir. Tek farkı dünya genelinde gelen bütün yenilikler ilk olarak timi versiyonunda denenmektedir. Öncelike oyuncular oyuna giriş yaptığında oldukça karışık bir arayüz karşılamaktadır. Bu arayüz içerisinde oyuncular, istediği moda ve haritaya giriş yapabilirler.

Her oyunda ortalama olarak 100 oyuncu bulunmaktadır. Ve bu yüz oyuncu başlangıç olarak bir uçakta oyuna başlamaktadır. Uçak düz bir noktadan diğer noktaya doğru uçarken oyuncular haritanın belli noktalarına doğru atlayış gerçekleştirmektedir. Bu atlayış sonrasında yere inen oyuncular ilk olarak silah bulmak durumundalar. Çünkü oyun tamamen öldürme ve hayatta kalma üzerine kurgulanmıştır.

Oyuncular silah ve diğer eşyaları toplayarak, hayatta kalmaya çalışırlar. Ancak diğer oyuncuları da öldürmek zorundadırlar. Oyun içerisinde bulunan yapay gaz küçülerek oyuncuların bir noktaya toplanmasını ister. Bu sayede oyuncular birbirlerini görür ve çatışmaya başlarlar. Oyunun en sonuna kalan oyuncu, günün birincisi olur.

Pubg Mobile Timi Nasıl İndirilir?

 • Pubg mobil platformlarda timi versiyonunu indirip oynamak için Android sürümleri olan oyuncuların sadece Apk dosyasını indirip yüklemeleri gerekiyor.
 • İos kullanıcılarının ise indirebilmeleri için Appstore hesabını bölge olarak Çin yapmak zorundalar.
 • Pubg mobile timi’yi 1.2 Gb  olarak indiriyorsunuz ardından oyunu telefonunuza yüklediğinizde 1 Gb’ye yakın bir güncelleme yapmaktadır.
 • Pubg Mobile Timi oyununu sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Pubg Mobile Timi Nasıl Kurulur?

 • Android işletim sistemli kullanıcılarımız öncelikle sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunun apk verisyonunu indirmeleri gerekiyor.
 • İndirilen dosyası mobil cihazlara attıktan sonra bilinmeyen kaynaklara izin ver diyerek oyunun kurulumunu yapmanız gerekmektedir.
 • Bu işlemlerden sonra oyun otomatik olarak kurulmaktadır.
 • İos işletim sistemli cihazlar içinse durum biraz daha farklı.
 • Bilindiği üzere ios cihazlara dışarıdan dosya atılmamaktadır. Bu sebeple oyunu muhalif siteler üzerinden indirmek yanlış olacaktır.
 • App store hesabınızı bölge olarak Çin göstermeniz gerekiyor.
 • Ardından mağaza aracılığı ile oyunu indirebilirsiniz.

 

Pubg Mobile Timi İnceleme

 

Pubg Mobile Timi Tanıtım

 


Pubg Mobile Timi İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 48M
 • Yükleme sayısı: 100.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.3 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 0.17.0
 • Sunan: Tencent Games
Pubg Mobile Timi İndir YAPILAN YORUMLAR