Pubg Mobile Timi (Android - İos) Apk İndir - Tablet Adam

Pubg Mobile Timi (Android – İos) Apk İndir

Pubg Mobil Timi versiyonunu nasıl indirip oynayabileceğinizi sizler için makalemizde anlattık.

Pubg Mobile Timi Nedir

Pubg Mobile Timi

Pubg Mobile Timi Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Pubg mobile oyun olarak yayınlandığı günden beri popülerliğini oyunu mobile getirdiğinden beri arttırmakta, kendi oyuncu kitlesine mobil platformuda katan Pubg mobile’in birde timi versiyonu var. Peki bu Pubg Mobile Timi nedir?  Pubg mobili bildiğiniz üzere 2 ayrı firma geliştiriyor. Bunlardan biri timi diğeri ise lightspeed, lightspeed zaten global olarak türkiye sunucularına getirmiş olduğu bütün dünyanın oynadığı Pubg Mobile’dir.  Pubg Mobile Timi ise fazla bilinmeyen oyun sadece Çin’de yayında sadece, tabi Timi versiyonun globale gelmesi bekleniyor. Sadece Çin’de olan ve yeni özelliklerin çoğu bu versiyon olan Pubg Mobile Timi‘ye gelmektedir. Bir nevi ilk önce Çin’de deneniyor beğenilirse normal Pubg Mobile lightspeed sürümüne getirtiliyor. Çin versiyonun miramar haritası denendi ve bir kaç gün önce  Pubg Mobile geldi.

Pubg Mobile Timi İos

Pubg Mobile Timi Android

Pubg Mobile Timi Android Ve İos İndir

Pubg Mobile Timi aslında sadece Çin bölgesinde oynanıyor. Timi versiyonunu indirip telefonunuza yükleye bilirsiniz, ancak oyun dili Çince ve bölge olarak Çin’de oynayacaksınız. Oyunun bu versiyonu normalde yeni özellikleri ilk önce Çine getirip eğer Çin’de tutar ise bütün dünya oyuncularına sunmak olacaktı, fakat oyuncular çöl haritası ve diğer özelliklerden yararlanmak için Pubg Mobile Timi versiyonunu kullanmaya başladılar. Pubg mobil platformlarda timi versiyonunu indirip oynamak için Android sürümleri olan oyuncuların sadece Apk dosyasını indirip yüklemeleri, İos kullanıcılarının ise indirebilmeleri için Appstore hesabını bölge olarak Çin yapmak zorundalar. Pubg mobile timi’yi 1.2 Gb  olarak indiriyorsunuz ardından oyunu telefonunuza yüklediğinizde 1 Gb’ye yakın bir güncelleme yapıyor.

 

Pubg Mobile Timi Android İçin indir

Pubg Mobile Tim İos İçin İndir

Taptap uygulaması üzerinden iki platforma da yükleyebilirsiniz

 

 

 

 

 "Pubg Mobile Timi (Android – İos) Apk İndir" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
40 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: