Pubg Mobile Uc Hilesi İndir

Pubg Mobile Uc Hilesi İndir

Pubg Mobile Oyunu Nedir?

Pubg Mobile, dünyaya ünlü oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun mobil cihazlar için üretilmiş halidir. Pubg Pc versiyonu 2017 yılında aksiyon-FPS oyunu olarak, oyun severlerin karşısına çıkarılmıştır.

Bilgisayar sürümünde istediği başarıyı elde ettikten hemen sonra mobil cihazlara yönelerek Pubg Mobile oyununu yayımlamışlardır. Pubg oyunu mobil cihazlara ücretsiz olarak yayınlandığı için bilgisayar sürümüne göre daha fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

Mobil cihazlardan büyük reaksiyon aldıkları için düşük performanslı mobil cihazlar için Pubg Mobile Lite sürümünü çıkarmıştır. Lite sürümü performans olarak fazla iyi olmayan telefonlarda akıcı bir şekilde oynansın diye tasarlanmıştır. Bu sayede Pubg, mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda en çok indirilen ve oynanan oyun olarak tarihe geçmiş diyebilirim.

Öncelikleri bilgisayar olarak açıklayan ancak, mobil cihazlardaki kullanıcı sayısının artışı ile Pubg yönetimi mobile biraz daha önem vermeye başlamışlardır. Bu sayede hem pubg mobile hemde lite sürümü ortaya çıkmıştır.

Pubg Mobile Nasıl İndirilir Ve Kurulur?

 • Pubg Mobile Apk dosyasını sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile indirebilirsiniz.
 • Ardından bilinmeyen kaynaklara izin vermeli ve oyunun kurulumuna başlamalısınız.
 • Oyunun kurulumu otomatik olarak yapılmaktadır.

Pubg Mobile Ne Zaman Çıktı?

Pubg mobile Bluehole oyun firması tarafından 2018 yılında çıkarılmıştır. Android ve İOS cihazlar için Aksiyon ve FPS oyunu olarak yayımlanmıştır. Oyun mağazalarında güncel olarak 100 milyon üzeri indirme sayısı ile en çok indirilen oyunlar arasında yerini almaktadır.

Ardından düşük performanslı telefonlar için pubg mobile lite 2019 yılında çıkarılmıştır.

Pubg Mobile Nasıl Oynanmaktadır?

Pubg mobile, bilgisayar sürümü ile neredeyse aynı kriterlere sahiptir. Sadece mobil sürüme eşya toplarken yani loot ederken oyunculara biraz daha kolaylık sağlanmıştır. Bunun nedeni mobil cihazların ekranı ile oynamak bilgisayara göre biraz daha zor olmaktadır.

Evet gelelim oyunun nasıl oynandığına, Pubg mobile oyununda 4 harita bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi haritalarıdır.

Erangel, Pubg oyununun ilk çıkarılan iki haritasından birisidir. Oyunun en büyük yüz ölçümüne sahip haritalarından birisidir. Bu nedenle oyuncular çoğunlukla burada oynamaktadır.

Miramar, Erangel haritası ile aynı genişlikte yüz ölçümüne sahiptir. Çöl haritasıdır ve çoğunlukla dürbünlü silahlar bulunmaktadır. Araçlar ve eşyalar diğer haritalara göre değişkenlik göstermektedir.

Sanhok, oyunun yeni çıkan ve beğenilen haritalarındandır. Yüz ölçümü küçük ve yeşillik ile kaplıdır, oyun süreleri diğer haritalara göre daha kısa sürmektedir. Erangel haritasına göre silahları aynı ancak araçları farklıdır.

Vikendi, oyuna eklenen son haritadır, diğer haritalara göre ortalama bir yüz ölçümü vardır. Hava koşulları karlıdır ve harita tamamen karla kaplıdır.

Kullanıcılar oyuna girmeden önce yukarıda belirtilen haritaları ve kaç kişi gireceklerini seçmeleri gerekir. Eğer 4 kişilik arkadaş grubunuz varsa ona göre seçim yapmalı ve oyuna girmelisiniz. Eğer arkadaşınız yok ve 4 kişilik bir ekip olarak girmek isterseniz rastgele bir takıma girebilirsiniz.

Oyun başlangıcında, her haritada olduğu gibi bir uçakta başlıyorsunuz. Uçağın içinde en fazla 100 kişi olacak şekilde uçak havalanmaktadır. Haritaların belli bölümünde çizgi halinde bir rotada ilerlemektedir, oyuncular harita da seçtikleri bölgeye, yakın bir yerde atlamaları ve yere iniş yapmaları gerekir.

Rakiplerinin bulunduğu merkezi yerleri seçen oyuncular, yere diğer rakiplerinden daha hızlı inmeleri ve silah bulması gerekmektedir. Bu sayede ondan sonra inen oyuncuları silahla öldürebilir, daha heyecanlı bir oyun yaşayabilir. Veya merkezi olmayan alanları tercih ederek daha kolay bir başlangıç yapabilirler.

Yere iniş sonrası oyuncular binalarda veya yerlerde ilk 10 dakika içerisinde eşya ve silah bulmak zorundalar. Eşyaları ve silahları toplayan oyuncular çoğunlukla saklanarak rakip oyuncuları beklemekte ve öldürmektedir.

Ayrıca oyunda bulunan güvenli bölge sayesinde oyuncular her zaman belli noktada durmazlar. Güvenli bölge her 5 dakikada küçüldüğü için sürekli hareket halinde olmaları gerekir. Güvenli bölge haritanın belli bir bölümüne doğru küçülmeye başlayarak oyuncuları oraya toplamaya çalışır. Bu sayede oyuncuların birbirlerini görmesi istenir.

Güvenli bölge dışında kalan kişiler ilk başlarda yavaş bir şekilde sonlara doğru ise hızlıca can kaybı yaşarlar. Bunun nedeni oyuncuları güvenli bölgeye çekerek çatışmalarını sağlamaktır. Bu bölgelere giderken bazı oyuncular kırmızı bölgeler ile de karşılaşırlar. Kırmızı bölgeler 1 dakikalık bomba yağmurundan oluşur, oyuncular buralardan yayan veya araçlar ile geçmek için çalışırlar ve ölürler. Ancak bu bölgede olan oyuncu kesinlikle kapalı bir alanda beklemesi ve bomba yağmurunun bitmesini beklemelidir.

Oyun içerisinde birde uçaktan özel eşyalar içeren kutular atılmaktadır. Bu kutular sayesinde oyuncular, diğer oyunculara bariz üstünlük kurmaktadır. Özellikle kamuflaj eşyaları çok tercih edilmektedir.

Güvenli bölge giderek daralarak, belli yeşil ve açık alanlara doğru oyuncuları çeker. Burada oyuncuların saklanarak rakiplerini öldürmesi istenir. Bu sayede yarım saatlik oyunun galibi ortaya çıkmaktadır.

Pubg mobile içerisinde oyuna giren her oyuncu belli başlı oyun parası kazanmaktadır. En fazla kazanan oyun galipleri olarak bilinmektedir. Hiyerarşik sıralama ile alınan oyun paraları giderek azalmaktadır.

Pubg Mobile Uc Hilesi Nedir?

Dünyaca ünlü oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds için çıkartılmış bir hiledir. Bütün popüler oyunlara baktığımızda böyle hileler görmekteyiz. Pubg Mobile de bu hileli oyunlar arasına an itibari ile giriş yapmış bulunmaktadır.

Pubg Mobile Uc Hilesi öncelikle oyundaki oyun paraları ile ilgilidir. Oyunda bulunan Uc ve Bp oyun paralarını hile ile birlikte yükseltebilirsiniz. Oyun içerisinde bu paralar ile eşyalar ve mağazada bulunan diğer şeyleri satın almaktasınız.

Pubg Mobile Uc Hilesi, kullanan kişilerin istediği miktara göre hesaplarına oyun parası gönderir. Bu hileyi sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilir ve android cihazlarınıza kurabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Hilesi Nasıl Kullanılır?

Pubg mobile uc hilesi genel olarak bakıldığında siteler üzerinden yapıldığı söylenmektedir. Ancak site üzerinden yapılmakta olan hileler tamamen çalışmamaktadır. Bu sebeple sitemizde bulunan apk dosyasını indirmeniz gerekiyor.

 • Öncelik olarak Pubg mobile oyunu mobil cihazlarınızda yoksa oyunu indirin.
 • Ardından sitemizde bulunan Pubg Mobile Uc hilesini hemen indir butonu ile mobil cihazlarınıza indirin.
 • Android cihazlar, apk dosyasını yüklemeden önce bilinmeyen kaynaklara izin vermelidir. Yoksa hile aktif hale gelmiyor.
 • Ardından apk dosyasına tıklayarak kurulumu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.
 • Kurulumu ve hileyi çalıştıramadıysanız sitemizde bulunan kurulum videosunu izleyebilir ve videoda yapılanları uygulayabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Hilesi Kurulum


Pubg Mobile Uc Hilesi Nasıl Yapılır?

Pubg Mobile oyuncuları tarafından en çok tercih edilen hilelerin başında Uc ve Bp hilesi gelmektedir. Oyun para birimi olarak geçen Uc ve Bp ile oyuncular mağazadan sınırsız ürün almaktadır. Hileyi yapmak için sitemizde bulunan apk dosyasını indirmeniz ve hemen ardından kurulumunu yapmanız olacaktır. Bu sayade Uc ve Bp hilesi oyun içerisinde aktif olacaktır.

Pubg Mobile Uc Hilesi Var Mı?

Pubg Mobile oyunun içerisinde bulunan Uc ve Bp para birimi oyun için gerçekten önem teşkil etmektedir. Oyuncular bu para birimleri sayesinde mağazadan eşyalar satın almaktadır. Uc ve Bp hilesi ile oyun içerisinde bulunan ürünleri sınırsız olarak almaktasınız. Yani genel olarak söylemek gerekirse oyunda Uc ve Bp hilesi vardır.

Pubg Mobile Uc Hilesi Nasıl Açılır?

Pubg Mobile oyununda para birimi olarak adlandırılan iki kısaltma vardır, bunlar; Uc ve Bp olarak bilinmektedir. Sitemizde bu para birimleri ile ilgili hile dosyayı bulunmaktadır. Bu dosyayı indiren ve kurulumu yapan her oyuncu hileyi kullanabilmektedir. Hile kurulduktan sonra aktif hale gelerek oyunculara Bp ve Uc parası verecektir.
Pubg Mobile Uc Hilesi İndir YAPILAN YORUMLAR

 • arda
  4 ay önce

  Ban yiyomuyuz

  • tabletadam
   4 ay önce

   Hayır, bunun için özel olarak yapılmıştır

 • Selim
  3 ay önce

  Hocam nereden indircez bilmiyorum ki

  • tabletadam
   3 ay önce

   Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile indirebilirsiniz.

 • Cavad
  3 ay önce

  Pubg mob
  ile uc hilesi yuklemek istiyorum

 • İsmimi Vermicem
  3 ay önce

  Bu video dan izin istiyor nasıl inş vereceğiz üstüne tıklıyorum açılmıyorr

  • tabletadam
   3 ay önce

   Videosuz kurulum yapabilirsiniz.

 • Ismimi vermicem
  3 ay önce

  Şimdi onay istiyomu reklam onayı falan.

 • Eren
  3 ay önce

  Virüslü diyo indirilmiyo

  • tabletadam
   3 ay önce

   Düzenlendi

 • dosya virüslü diyor
  3 ay önce

  linkte indirme butonu yok dosya virüslü diyor

  • tabletadam
   3 ay önce

   Düzenlendi

 • Benbotbe
  3 ay önce

  Ben uc istiyorum nasl yapcam

 • Enes
  3 ay önce

  Cokkkkk iyi

 • 007zwer007
  2 ay önce

  Bu garcekdan calisiyomu?

 • nazmiye
  2 ay önce

  INS ÇALIŞIR

 • KarelkayaKara
  2 ay önce

  Uc istiyom

 • VURURGEÇER05
  2 ay önce

  Lütfen üç lütfen tablet adam

 • Mahmut
  2 ay önce

  Dosya açılmıyor yardımcı olurmsunuz

  • tabletadam
   2 ay önce

   Dosya açılıyor denenmiştir

 • katmankafa
  2 ay önce

  Çok güzell

 • 5593778017
  2 ay önce

  Beğendin

 • Efe
  2 ay önce

  Gerçekten mi

 • Yunus
  2 ay önce

  Bayagüzel

 • ….
  1 ay önce

  Nereden indirilecek

  • tabletadam
   1 ay önce

   hemen indir butonuna tıklamanız yeterlidir.

 • kenan
  4 hafta önce

  Çok iyi

 • Alperen
  3 hafta önce

  Hocam nasıl yapacak bende dosya açılmıyor diyor bide videoda acilmiyor

 • yiğit
  3 hafta önce

  hocam pc den kurulumu yapamıyorum yardımcı olursan sevinrim

 • Arda
  3 hafta önce

  Ban oluyormuyuz

 • Yiğit
  2 hafta önce

  Hemen indirdin sonra napcaz

 • EYMEN ÇINAR
  2 hafta önce

  Muhtesem

 • Tolga
  1 hafta önce

  Cok guzel oyun hileleri var ama pubg super olmuş tebrikler

 • yiğit
  1 hafta önce

  ben mobilden oynuyorum da hile pc den yapsam çalışırmı

  • tabletadam
   1 hafta önce

   Pubg mobile oyunu için geliştirilmiş bir hiledir, onun dışında çalışmamaktadır.

 • Nargiza
  1 hafta önce

  Abi bu gercekten calisan hilemi

  • tabletadam
   6 gün önce

   Evet, hile çalışmaktadır.

 • Muhammed
  4 gün önce

  Evet hile çalışmaktadır. Herkese öneririm