Siri İndir

Siri İndir

Siri Nedir? Ne İşe Yarar?

Siri ios kullanıcıları için oluşturulmuş İphone telefonlarına asistan olarak yazılmış bir yazılım asistanıdır. Siri ile pek çok işlemi telefonunuza dokunmadan halledebiliyorsunuz. Örneğin, “Hey Siri! Annem’i Ara!” diyerek telefonda istediğiniz kişinin adını söyleyerek arama yapabiliyorsunuz. “Bugün hava nasıl?” diyerek de siriye hava durumunu sorabilirsiniz. Siri istediğiniz soruya oldukça mantıklı cevaplar veren bir asistan yazılımdır. Asistandan çok akıllı asistan yazılımıdır. Bir yapay zeka üzerine kurgulanmış ve insanlara ona göre cevaplar vermektedir.

Siri, İos işletim sistemleri için çıkartılmıştır. Ancak günümüzde android kullanıcıları tarafından da kullanılmaktadır. Android ve İos için tasarlanan bu iki uygulama birbirlerinden tamamen farklıdır. İkisi de aynı kitleye hitap etse de, farklı yazılımcılar tarafından yapılmıştır. Android işletim sistemi için yapılmış olan, siri uygulaması ile birçok şey yapabilirsiniz. Bunların başında dertleşmek, emir vermek vb. gibi birçok alan vardır.

Siri sadece bilgi alabileceğiniz bir platform değil üstelik dertleşebileceğiniz de bir asistandır. Eğlenceli sohbetleri yine siri ile gerçekleştirebilirsiniz. Siri indir ile siz de bu yazılımı indirerek keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Siri İle Neler Yapılmaktadır?
– Siri ile canınız sıkıldığı zaman sohbet edebilirsiniz.
– Telefonunuza dokunmadan pek çok işlemi uzaktan halledebilirsiniz.
– Siri ile hava durumuna dair pek çok bilgiye erişebilirsiniz.

Siri Nasıl Kullanılır?

Siri uygulaması, diğer android uygulamaları gibi artı bir kullanım gerektirmemektedir. Öncelikle sitemizden indirip, kurarak siri uygulamasını açmanız gerekiyor. Açtıktan sonra uygulama ile konuşmanız yeterli olacaktır. Çünkü uygulama tamamıyla konuşmaya dayalı bir uygulamadır. Siri uygulamasını kullanmak için dediğimi gibi pek bir şey yapmanıza gerek yoktur. Uygulama kurulduktan sonra kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Siri Nasıl Kurulur?

  • Siri uygulamasını kullanmak için öncelikle sitemizde bulunan hemen indir butonu ile uygulamayı indirmeniz gerekiyor.
  • İndirdiğiniz APK dosyasını mobil cihazlarınıza aktarın.
  • Uygulamayı kurabilmek içim, android telefonunuzun ayarlarına girin, güvenlik> bilinmeyen kaynaklara izin ver. Adımlarını takip ederek izinleri halledin.
  • Son olarak indirdiğiniz APK dosyasını çalıştırın.
  • Çalıştırdığınız uygulama dosyası otomatik olarak kurulup mobil cihazınızın ana ekranında görünecektir.

 

Siri İnceleme

 

Siri KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Siri İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 1,3M
  • Yükleme sayısı: 50.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 0.1.187945513
  • Sunan: Google LLC
Siri İndir YAPILAN YORUMLAR