Sunny Tv Kumanda İndir

Sunny Tv Kumanda Programı İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tv İndir
 3. Sunny Tv Kumanda Programı İndir

Sunny Tv Kumanda Nedir? Ne İşe Yarar?

Sunny tv; yüksek çözünürlüklü, LED ekranlı, wifi bağlantısı ile youtube, netflix vb gibi uygulamaları indirerek dizileri, filmleri, belgeselleri izleyebileceğiniz Smart TV uygulaması gibi birçok özellik barındıran, son teknolojik özelliklere sahip bir televizyondur. Bu özelliklere sahip olması sunny tv kumandasının da teknolojik özellikler ile desteklenerek televizyonun uzaktan kullanımının kolaylaştırılmasına sebep olmuştur.

Sunny tv akıllı kumandasının, televizyonu ilk açtığınızda kumandanız ile bağlantı kurabilmesi için öncelikle kumanda üzerinde bulunan ‘Exit’ tuşuna yaklaşık beş saniye kadar basmanız ve beklemeniz gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra otomatik olarak sunny tv kumanda televizyon tarafından tanınacaktır. Bağlantıdan sonra istediğiniz işlemi kumandanız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Televizyon ile kumandanın bağlantısını kesmek isterseniz ‘Exit’ ve ‘Internet’ tuşuna aynı anda bastığınızda yukarıda kırmızı bir led ışık yanacaktır. Kırmızı ışığın sönmesi bağlantınızın koptuğu anlamına gelmektedir.

Sunny Tv kumandası, android işletim sistemli mobil cihazlar için çıkartılmış bir uygulamadır. Amacı, telefon yardımı ile sunny marka akıllı televizyonun kanallarını değiştirme bir nevi kumanda görevi görmektedir. Bilindiği üzere artık bütün akıllı televizyonlar, kumanda yerine mobil cihazlar üzerinden kullanılmaktadır. Sunny marka akıllı televizyonlarda aynı şekilde kontrol edilmektedir. Sitemizde bulunan Sunny Tv uygulamasını indirerek, televizyonunuzu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.

Sunny Tv Kumanda Nasıl Kullanılır?

Sunny Tv kumanda uygulamasını Google play veya sitemiz aracılığı ile mobil cihazlarınıza indirin. İndirme işlemleri sonrasında uygulamayı ve televizyonunuzu açın. Bunun öncesinde uygulama internet aracılığı ile kumanda görevi görmektedir. Yani, hem televizyonunuz hem de telefonunuz internete bağlı olmak zorundadır. Yoksa çalışması mümkün değildir.

Uygulamayı açtıktan sonra cihaz ekle diyerek, mobil cihazımız üzerinden televizyonumuzu ekliyoruz veya eşleştiriyoruz. Eşleştirme işlemleri sonrasında mobil cihazlarınız üzerinden televizyonu kontrol edebiliyorsunuz. Ancak TV’niz akıllı (smart) özellikli olmalı, yoksa çalışamaz.

Sunny Tv Kumanda Nasıl Kurulur?

 • Sunny Tv Kumanda uygulamasını Google play mağazası veya sitemiz aracılığı ile indirin.
 • İndirdiğiniz oyun dosyasını cihazınız dışında indirdiyseniz, mobil cihazınıza atın.
 • Ayarlardan bilinmeyen kaynaklara izin ver diyin.
 • Ardından uygulamanın kurulumunu başlatarak, otomatik kurulum yapmasına izin verin.
 • Kurulum sonrasında uygulama ekranınızda otomatik olarak gözükecektir. Buradan uygulamayı rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.
 • Bunların dışında uygulamayı kullanmak için sitemizde bulunan kurulum videosunu izlemenizi öneririm.
 • Bu video sayesinde Sunny marka televizyonunuzun mobil kumanda kurulumunu yapabilirsiniz.

 

Sunny Tv Kumanda İnceleme

 

Sunny Tv Kumanda KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Sunny Tv Kumanda Programı İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 58 MB
 • Yükleme Sayısı: 100.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 4.3.2
 • Sunan: Tianjia
Sunny Tv Kumanda Programı İndir YAPILAN YORUMLAR