Sunny Tv Kumanda İndir

Sunny Tv Kumanda İndir

Sunny Tv Kumanda Hakkında Ön Bilgi

Sunny tv; yüksek çözünürlüklü, LED ekranlı, wifi bağlantısı ile youtube, netflix vb gibi uygulamaları indirerek dizileri, filmleri, belgeselleri izleyebileceğiniz Smart TV uygulaması gibi bir çok özellik barındıran, son teknolojik özelliklere sahip bir televizyondur. Bu özelliklere sahip olması sunny tv kumandasının da teknolojik özellikler ile desteklenerek televizyonun uzaktan kullanımının kolaylaştırılmasına sebep olmuştur.

Sunny tv akıllı kumandasının, televizyonu ilk açtığınızda kumandanız ile bağlantı kurabilmesi için öncelikle kumanda üzerinde bulunan ‘Exit’ tuşuna yaklaşık beş saniye kadar basmanız ve beklemeniz gerekmektedir. Bağlantı kurulduktan sonra otomatik olarak sunny tv kumanda televizyon tarafından tanınacaktır. Bağlantıdan sonra istediğiniz işlemi kumandanız aracılığı ile yapabilirsiniz.

Televizyon ile kumandanın bağlantısını kesmek isterseniz ‘Exit’ ve ‘Internet’ tuşuna aynı anda bastığınızda yukarıda kırmızı bir led ışık yanacaktır. Kırmızı ışığın sönmesi bağlantınızın koptuğu anlamına gelmektedir.

Sunny Tv Kumanda İnceleme

 

Sunny Tv Kumanda KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Sunny Tv Kumanda İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 58 MB
  • Yükleme Sayısı: 100.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 4.3.2
  • Sunan: Tianjia
Sunny Tv Kumanda İndir YAPILAN YORUMLAR