The Room İndir

The Room İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. The Room İndir

The Room Nedir? Ne İşe Yarar?

The Room, Fireproof Games tarafından geliştirilen ve mobil cihazlar için yayımlanan bir zekâ oyunudur. Hem bilgisayar hemde mobil sürümü bulunan nadir oyunlardan birisidir. The Room oyunu oyuncuların zekasını kullanarak bulmacaları çözmesini istemektedir.

The room adından da anlaşılacağı gibi bir oda da geçiyor, oda içerisinde oyuncuların çözmesi gereken bulmacalar bulunmaktadır. Oyuncular çözdükleri her bulmaca sonucunda karşılarına gelen yeni eşyalarla diğer bulmacaları çözmektedirler.

Oyun genel olarak bulmaca üzerine kurgulanmıştır, mobil sürümü bilgisayar sürümüne nazaran daha kolay yapılabilir olsa da iki sürümde aynı zevki oyunculara vermektedir. Oyun içerisinde çözdüğünüz her bulmaca sonrasında yeni bir bulmacaya geçmek ve devam etmek zeka gelişiminize etki edecektir. Bu nedenle öğrencilerin veya kendini bulmaca tarafında geliştirmek isteyenlerin oynaması önerilmektedir.

The Room Nasıl Oynanır?

The Room oyunu tek bir odada geçen bir oyundur. Oyuncular her bölümde yeni bir odaya geçip, orada bulunan kutu veya eşyanın bulmacasını çözmektedirler. Ancak the room oyunu İngilizce olduğundan dolayı ülkemizde bazı oyuncular zorluk yaşamaktadır. Bu nedenle oyunu oynarken mutlaka yazılan her türlü İngilizce cümleyi çevirmeye çalışın.

Odaya geçtikten sonra ortalama her oyunda bir kasayı veya kutuyu açmanız istenir. Bu kasa içerisinden sizlere yeni bir bulmaca çıkar ve genel kutuyu açmanız için yönlendirilirsiniz. Her bölümde yeni bulmacalar ve her seviye de zorluklarla karşılaşmak istiyorsanız, The room oyununu oynayabilirsiniz.

The Room Nasıl Kurulur?

 • The room oyunu, Google mağazalarında bulunan bir oyundur. Bu nedenle oyunu mağazalardan indirerek, otomatik kurulum gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğer sayfamızda bulunan indir butonu ile oyunu indirmekteyseniz, oyunun APK dosyasını mobil cihazınıza aktarmanız gerekiyor.
 • Ardından mobil cihazınızın ayarlarına gelerek, güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver demeniz gerekmektedir.
 • Son olarak sitemizden indirdiğiniz The Room kurulum dosyasını çalıştırarak, otomatik kuruluma izin vermelisiniz.

 

The Room İnceleme

 

The Room KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


The Room İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: Cihaza göre değişir
 • Yükleme sayısı: 1.000.000+
 • Gereken Android sürümü: 2.3 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Sunan: Fireproof Games
The Room İndir YAPILAN YORUMLAR