Kodsuz Whatsapp İndir

Kodsuz Whatsapp İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Kodsuz Whatsapp İndir

Kodsuz Whatsapp Nedir? Ne İşe Yarar?

İletişim dünyasının en önemli olayı insanlara uzak mesafeleri kısaltması olmuştur. Bunun en önemli ve öncü olan parçası whatsapp elbette.

İnsanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırması, kullanışlı olması, ulaşılabilir ve ücretsiz olması en cazip talep sebepleridir. Çok rahat bir şekilde temin edebilir ve şahsınıza özel bir mesaj uygulaması edinmiş olursunuz. İnternet bağlantınız olduğu sürece tüm dünyayla iletişim kurmanız mümkün. Gerek yazılı mesajlar gerekse sesli ve görüntülü sohbet mümkün. Bundan daha cazip ne olabilir ki.

Ayrıca programın içeriğinde kendine has özellikler barındırması da bu alanda ilkleri sunması bakımından önemli. Karşınızdaki kişinin çevrimiçi olma, cevap verme veya en son ne zaman aktif olduğunu görebilmek adete karşınızdaki kişi yanınızdaymış gibi hissettirmesi de ekstra bir olay. Bu kısa WhatsApp incelemesi yeterli gelmiyorsa denemek için beklemeye gerek yok.
​​​​​​WhatsApp durumunuzu güncellemek için neden bekleyiniz ki?

Koduz whatsapp günümüzde sevgili adaylarının birbirlerinin whatsapp mesajlarını takip etmek istemesi üzerine ortaya çıkmıştır. Whatsapp uygulaması günümüzde web ve mobil sürümü ile kullanılmaktadır. Kullanıcılar mobil sürümünü kullanan diğer kullanıcıların mesajlarını kodsuz whatsapp yoluyla okumak isterler. Peki bu olabilir mi?

Maalesef olmamaktadır. Kodsuz whatsapp mobil kullanıcılarının web.whatsapp sitesine giderek, barkod okutmaları sonucunda çalışmaktadır. Bu çalışma işlemine kodsuz whatsapp denmektedir. Başka bir kişinin mesajlarını whatsapp web ile okuyabilmek için öncelikle kişinin telefonuna sahip olmanız gerekir. Ve telefonun asla web.whatsapp sitesinde bulunan oturumunu kapatmaması gerekmektedir.

Kodsuz Whatsapp Nasıl Kullanılır?

Kodsuz whatsapp, günümüzde birçok insan tarafından kullanılan web.whatsapp sitesine denilmektedir. Sevgilerin, eşlerin ve ailelerin mesajları kontrol etmek için aradığı kodsuz whatsapp uygulaması temelde whatsapp’ın kendi uygulamasıdır.

Öncelikle mesajlarını okumak istediğiniz kişilerin telefonlarını alarak, web.whatsapp sitesine gitmeniz ve karekodu okutmanız gerekiyor. Bu adımdan sonra bütün mesajları, açtığınız tarayıcıda gözükecektir. Ancak ilgili kişinin internet bağlantısını kapatmaması ve web.whaptsapp oturumundan çıkmaması gerekiyor.

Kodsuz Whatsapp Nasıl Kurulur?

 • Sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile kodsuz whatsapp apk sürümünü indirin.
 • İndirdiğiniz apk sürümünü android cihazlarınıza aktarın.
 • Mobil cihazlarınızın ayarlar bölümüne gelerek, bilinmeyen kaynaklara izin verin. Eğer izin verme işlemini yapmazsanız kodsuz whatsapp çalışmayacaktır.
 • Son olarak indirdiğiniz whatsapp uygulamasını çalıştırarak, kurulum işlemlerini tamamlayın.

Kodsuz Whatsapp İnceleme

Kodsuz Whatsapp KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Kodsuz Whatsapp İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: Cihaza göre değişir
 • Yükleme sayısı: 1.000.000.000+
 • Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
 • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Sunan: WhatsApp Inc.
Kodsuz Whatsapp İndir YAPILAN YORUMLAR