Zula Kaç Gb

Zula Kaç Gb

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Zula kaç gb

Ülkemiz de en çok oynanan oyunlardan birisi olan Zula‘nın sistem gereksinimleri ve detayları hakkında bilgiler vereceğim.

Yaygın olarak oynanmaya başlayan zula oyunu için item ve altın satışları kullanıcıların aradığı bir hizmet haline gelmiştir.

Sadeceon sitesi ucuz zula altını arayan kullanıcılara makul fiyatlar ile yardımcı oluyor.

%10 indirim sunan Sadeceon sitesi diğer sitelere nazaran hızlı ve güvenli şekilde ucuz zula altını imkanı sunuyor.

Örnek olarak 34.000 zula altını 70 TL yerine sadece 62,40 TL ‘ye alabileceğiniz Sadeceon bir çok ödeme yöntemi sunarak güvenli bir sistem ile alım yapmanıza olanak sağlıyor.

Bu içerik sayesinde sistem de zula kaç gb yer kaplar ve internet veya ram ister gibi, soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

MMOFPS türü Zula oyunu Türk yapımı bir oyun olmakla birlikte , oyun haritalarında ünlü Türk insanlarının posterlerini vb. içermektedir.

Zula bu saye de oyuna böyle eklentiler ekleyerek bir kalite oluşturmaktadır.

Ayriyeten online ödüllü turnuvalar düzenleyerek popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Tür yapımı oyun olma özelliğini taşıyan ve bünyesinde son güncellemelerden sonra pek çok farklı Türkiye şehirlerini barındırmakta olan zula oyunu, genel olarak 2 milyonu aşkın oyuncu ilgi ile takip etmektedir. Zula kaç gb iner, bunun için söyleyebileceğim tek şey oyunun 2.5 Gb yer kaplamasıdır.

Türk kökenli karakterlerin ağırlıklı olarak yer almış olduğu oyun, silahlı çatışma üzerine kurulu olmakta ve düşük grafikleri ile yüksek heyecan yaratması yönüyle beğenilmiştir. Bu oyunu indirmek isteyenler arasında zula indirmek kaç gb soruları sorulmaktadır.

Bunun cevabı tahmini olarak verilmektedir. Çünkü diğer oyun şirketlerinde olduğu gibi, oyunu indirmenin ardından kendi ara yüzü üzerinde güncelleme yapılmasıdır. Ancak oyunun yaklaşık olarak 2,7 GB yer kapladığı bilinmekte ve buna göre zula indirmek kaç gb sorusu içinde güncellemelerde hesaba katılması ile yaklaşık 3 GB internet harcaması görülebilmektedir.

Zula kaç gb 2019 yılında  her yıl olduğu gibi değişiklik göstermektedir, bunun için sitemizde bulunan zula kaç gb indirilir sorusunun cevabına bakmanızı öneririm.

Zula Kaç Gb Yer Kaplar ?

 • Zula depolama alanı olarak ortalama 2.5 Gb yer kaplar.

Zula Kaç Gb İnternet Harcar ?

 • Zula bir oyun başı ortalama 30 Mb internet harcamaktadır.

Zula Kaç Gb Ram İster ?

 • Zula minimum 1 Gb Ram ister önerilen ise 2 Gb Ram bellektir.

Zula İndirmek Kaç Gb İnternet Harcar?

 • Oyunun 2.5 gb yer kapladığını biliyoruz. Yani İnternetinizden 2500 Mb harcar diyebilirim.

Zula Kaç Gb İnternet Yer?

  • zula kaç gb yiyor gibi sorularınız varsa hemen cevaplamak isterim. Zula ortalama olarak saat başı 50-100 Mb internet harcamaktadır.

 

Zula Kaç GbYAPILAN YORUMLAR

 • sercan
  4 hafta önce

  bilgiler için teşekkür ederim