Zula Kaç Gb Yer Kaplar ? İnternet Harcar ve Ram İster ? - Tablet Adam

Zula Kaç Gb

Ülkemiz de en çok oynanan oyunlardan birisi olan Zula’nın sistem gereksinimleri ve detayları hakkında bilgiler vereceğim.

Bu içerik sayesinde sistem de zula kaç gb yer kaplar ve internet veya ram ister gibi, soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Zula oyunu Türk yapımı bir oyun olmakla birlikte , oyun haritalarında ünlü Türk insanlarının posterlerini vb. içermektedir.

Zula bu saye de oyuna böyle eklentiler ekleyerek bir kalite oluşturmaktadır.

Ayriyeten online ödüllü turnuvalar düzenleyerek popülerliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Zula Kaç Gb Yer Kaplar ?

 

  • Zula depolama alanı olarak ortalama 2.5 Gb yer kaplar.

 

Zula Kaç Gb İnternet Harcar ?

 

  • Zula bir oyun başı ortalama 30 Mb internet harcamaktadır.

 

Zula Kaç Gb Ram İster ?

 

  • Zula minimum 1 Gb Ram ister önerilen ise 2 Gb Ram bellektir.

 "Zula Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
49 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: