Dvd Kaç Gb ?Boş Dvd Kaç Gb ? Bir Dvd Kaç Gb ?- Tablet Adam

Dvd Kaç Gb

 Bir Dvd Kaç Gb

Dvd Kaç Gb

Dvd‘ler günümüzde pek fazla kullanılmasa da önceden Cd-Rom görünümünde elektronik kayıt ortamıydı. Cd kullanıcılarına göre büyük bir yenilikti, Cd 700 Mb lık bir veriyi alırken Dvd yaklaşık olarak 4 Gb fazladan veri kapasitesine sahipti.  0,6 mm  kalınlığındaki plastik kaplı, 2 disk birleşiminden oluşan ve yansıtıcı alüminyum tabakadan oluşur. Bu iki disk yapıştırılarak 1.2 mm’lik bir yapı oluştururlar. Tek katmanlı Dvd, standart bir Cd’nin 7 katı olan 4.7 gb‘lık bir veriyi saklayabilir.

1 Dvd Kaç Gb

  • 4.7 Gb’dır

Dvd Kapasitesi Kaç Gb

  • Ortalama olarak 4.7 Gb’dır

Boş Dvd Kaç Gb

  • Her boş Dvd genel olarak 4.7 Gb’dır

Bir Dvd Kaç Gb

  • 4.7 Gb’dır

Dvd cd Kaç Gb

  • Dvd Yaklaşık olarak 4.7 Gb’dır. Cd ise 700 MB boyutu vardır.

Dvd Kaç Gb alır

  • 4.7 Gb büyüklüğünde dosyaları alabilir.

Bluray Dvd Kaç Gb

  • Tek tabakalı 25 Gb Çift tabaklı Boyutu 50 Gb’dır.

Çift Katmanlı Dvd Kaç Gb

  • 8.5 Gb’dır

 

 "Dvd Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
5 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: