Windows 10 Kaç Gb - İso Kaç Gb - Kaç Gb Ram Destekler- Tablet Adam

Windows 10 Kaç Gb

Windows 10 İso Kaç Gb

Windows 10 Kaç Gb

Windows 8 in çıkması ile birlikte her yıl yeni güncelleme sistemine geçen Microsoft, Windows 10 işletim sistemini 29 Temmuz 2015 Tarihinde bizlere tanıtmıştı.

Çoğu kullanıcı  ve ben de içlerinde olmak üzere Windows 8 gibi hayal kırıklığı yaratacağını düşünüyordum çünkü önceden kullandığımız işletim sistemlerinde bildiğiniz üzere başlat çubuğu vardı.

Windows 8 ile bunu Microsoft ortadan kaldırmıştı Tabii İnsanlar yeni şeylere hemen alışamaz bildiğiniz üzere  çoğu kullanıcı bunu  sevmemiştik.

Çünkü her Mouse imlecini  oraya getirdiğimizde Başka sayfaya geçmesi gerçekten bizi üzmüştü Windows 10 ile  bu durumu ortadan kaldırmayı düşünen Microsoft, işletim  sistemine bir başlat çubuğu ekledi bu aslında kullanıcı yorumlarını gerçekten önemsediğini gösteriyordu.

Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerini her zaman güncel tutacağını söyleyen Microsoft yeni işletim sistemi ile birçok rakibine Gözdağı vermiş durumda şu an

Windows 10 İso Kaç Gb

4 Gb

Windows 10 Kaç Gb Yer Kaplar

32-bit için 16 GB, 64-bit için 20 GB.

Windows 10 Kaç Gb Ram Destekler

32 Bit için 1 GB, 64 Bit için 2 Gb"Windows 10 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
5 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: