Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
uygulama paylaş indir

Uygulama Paylaş İndir

Uygulama Paylaş Hakkında Ön Bilgi

Android telefonlarda kullanılan yazılımlar sayesinde, hayatınızı kolaylaştıran programları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Uygulama paylaş Apk ile  bağlantılarınızın yanı sıra apk dosyalarının da hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırabilirsiniz.

Bu sistem sayesin de faydalı olduğunu düşündüğünüz klasörleri de farklı kanallar üzerinden kullanıma açabilirsiniz.

Uygulama paylaşma programı bluetooth, e-posta, Drive ya da Dropbox gibi sistemler üzerinden güvenli bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilir.

Çoğunlukla Bluetooth, uygulama paylaş üzerinde kullanılmaktadır, aslında uygulamanın amacıda budur diyebilirim.

Sosyal medya platformları üzerinden toplu uygulama seçimi yapılmasına fırsat tanıyan sistem ayrıca, link veya APK paylaşımına da imkan tanır.

Uygulama paylaş pro sürümünü satın alarak 100 MB üzerindeki dosyaları ilgili adrese gönderebilir ve profesyonel kullanımlarınız da güvenliği ön planda tutabilirsiniz.

Uygulamaya Kolay Erişim İmkanı ve Paylaşma Seçenekleri

Cihazın sisteminde bulunan tüm uygulamaların paylaşılabildiği program sayesinde, bilgileri ilgili klasörlere de kopyalayabilirsiniz.

Listede arama yaparak aradığınız uygulamaya kısa sürede ulaşabilir ve uygulama paylaş işlemi sayesinde reklamsız kullanım sağlayabilirsiniz.

Web paylaşım seçeneğinin de bulunduğu yazılım ile önbellek kullanım oranını takip edebilirsiniz.

Uygulamanın Vazgeçemeyeceğiniz Özellikleri

Dilediğinizde uygulama paylaşma işlemini iptal edebilir, menüyü farklı sistemler üzerinden de paylaşabilirsiniz.

Eski cihazınızda bulunan görsel, video, oyun ya da klasörleri yeni telefonunuza aktarma imkanı sunan sistem 4.0.3 ve sonrası Android sürümlü telefonlarda kullanılabilir.

İnternet bağlantısının kurulduğu her ortamda kullanılabilen ve alanındaki en güzel uygulama olarak değerlendirilen yazılım sayesinde siz de kaliteli zaman geçirme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Uygulama Paylaş Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Uygulama paylaş indir, android tabanlı telefonunuzda bulunan tüm uygulamalarınızı (oyunlar, programlar, sistem uygulamaları) zahmet vermeden paylaşmanızı sağlayan mükemmel bir uygulamadır. Uygulamayı, genişleme dosyasını ve adresini de paylaşabilirsiniz.

Uygulama paylaş uygulamalarınızı, whatsapp, dropbox, mail, facebook, twitter ile paylaşma imkanı sunar. Paylaşmak istediğiniz uygulamayı ister tek tek ister toplu seçenekle gönderebilirsiniz.

Dilerseniz uygulama paylaş pro apk indir sürümünü satın alarak 100 mb dan büyük uygulamaları da uygulama paylaş programı ile paylaşabilirsiniz.

Uygulama paylaş yükle listesinde arama yaparak uygulamaları kolaylıkla bulabilirsiniz. Önbellek temizleme, hızlı paylaşma, wifi ile uygulama paylaşımı gibi seçeneklerde özellikleri arasındadır.

Eski cihazınızda bulunan tüm uygulamalarınızı, resimlerinizi, videolarınızı da bu uygulama sayesinde yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

uygulama paylaş pro apk ile reklamsız kullanımda uygulamanın en ayrı bir güzellik katıyor.

Uygulama Paylaş Programının Paylaşma Seçenekleri

Tablet İçin Uygulama Paylaşma
Günümüz de hem iş sektörün de hem de neredeyse her insan tablet kullanmaktadır. Tablet kullanımı bu kadar yaygın olmasına istinaden uygulama kısıtlığı sebebi ile tablet ile bir iş üzerinde uğraşırken ekstradan telefona da bakmak gerekmektedir.

Bu bağlamda siteniz imdadınıza yetişmektedir. Tablet için en iyi uygulamaları sitemizde bulabilirsiniz.

En çok kullanılan uygulamalar sitemizde paylaşılmaktadır. Sitemiz uygulama paylaş indir apk adı altında size tabletten facebook, whatsapp gibi en önemli uygulamaların kullanımını sağlamaktadır.

Ayrıca iş hayatınızda ihtiyacınız olan en güncel programlar yine sitenizde.

Sitemiz de günlük olarak güncellenen en iyi ilk on tablet uygulaması bölümünden uygulamaları inceleyerek istediğiniz uygulamaya bir tık kadar uzaktasınızdır.

Sitemiz de sadece beğenin, indirin ve kullanmaya başlayın.

Uygulama Paylaş Programının Erişim Özellikleri

Uygulama paylaşımı, akıllı cihazlarda bulunan uygulamaların başka bir kullanıcı erişimine verme işlemidir.

Ücretsiz uygulama paylaşma programı veya diğer ücretli uygulama paylaşım yazılımlarının kullanımı, işbirliği yapmak, toplantı yapmak ve hatta sosyalleşmek için kullanılması artık çok kolay uygulama paylaş seçeneği, akıllı cihazınızda bulunan içeriğinizi her yerden güvenli bir şekilde yönetmenizi, paylaşmanızı ve bunlara erişmenizi sağlar.

Cihazınızda bulunan belgeler, resimler, videolar ve daha fazlasının bulunduğu ortamda güvenli bir şekilde saklanan dosyalar uygulama paylaş indir 2018 seçeneği sayesinde herhangi bir cihaza aktarılabilir, düzenlenebilir, paylaşılabilir ve yorum yapılabilir.

Sistem, paylaşım yapılırken bilgi akışını korurken en zorlu küresel gizlilik gereksinimlerini karşılar. Bu sayede nihai kullanıcılar, gönül rahatlığı ile paylaşım işlemlerini gerçekleştirerek zaman kazanır.

Uygulama Paylaş Pro Özellikleri

Öncelikle günümüzde artık uygulama paylaşmak mümkündür. Android telefon uygulamalarını çeşitli birçok paylaşma platformunda kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Genellikle telefonların uygulama açma uzantısı olan Apk ile istediğiniz türde bir uygulamayı paylaşma özelliği artık mevcuttur.

Bluettoth, Drive gibi pek çok paylaşım alanında bu Apk uzantılı uygulamaları arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Son günlerde ise Apk dosya uzantısı gündemde olmayı başarmıştır.

Sizde android işletim sistemine sahip olan telefonunuz ile uygulama paylaş eski sürüm apk indir özelliğini kullanarak istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.

Şunu belirtmekte kesinlikle fayda var Apk uzantılı dosyalar yalnızca android işletim sistemine sahip olan cihazları destekleyebilir.

Bu nedenle İos vey Microsoft işletim sistemine Apk uzantılı dosya paylaşırsanız kesinlikle açılmayacaktır.

Ayrıca uygulama paylaş iphone sürümü bulunmamaktadır, ios cihazlar kendi aralarında uygulama paylaşımı yapabilirler.

Apk dosya uzantılı uygulamalar yalnızca android cihazlara uyum sağlamaktadır.

Uygulama Paylaş Programı Nasıl Kullanılır?

Akıllı cep telefonlarının kullanımı süratle çoğalırken programlar giderek büyümektedir. Artık gün geçtikçe yeni bir uygulama çıkmaktadır.

Tabi bu programların hepsine birden dominant olmak pek muhtemel değildir. Dolayısı ile bu hususta bazı zamanlar takviyeye gereksinim duyabilir.

Mesela dostunuz bir uygulama indirdi ve size bunu öneriyor. Fakat siz uygulamayı bulamadınız.

İşte bu probleme derman olarak üretilen Apk özelliği ile artık birçok platformda tüm uygulamaları paylaşabilirsiniz.

Kesinlikle bu yöntem herkes tarafından oldukça tercih edilmiştir. Tek yapmanız gereken şey android telefonunuzun uygulama paylaş seçeneğini kullanarak elde ettiğiniz Apk dosyasını çeşitli paylaşma sistemleri ile göndermektir.

Her şey tamamen kesinlikle bundan ibarettir. Tabi ki arkadaşınıza bir uygulama paylaşmadan önce Apk uzantılı dosyayı virüs programları ile taramanızda kesinlikle fayda vardır.

Uygulama Paylaş İnceleme

 

Uygulama Paylaş Tanıtım

 


Uygulama Paylaş İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 8,1M
  • Yükleme sayısı: 5.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 2.8.0
  • Sunan: Zerone Mobile Inc
Uygulama Paylaş İndir YAPILAN YORUMLAR