İmo İndir

İmo İndir

İmo Hakkında Ön Bilgi

Hızlı büyüyen mobil cihazlar için yeni uygulamalar da hızla geliştiriliyor. Serbest iletişimin başlangıcında, ipi çekmek için başvuru teklif edildi. Bu tür bir uygulamanın başlangıcı, WhatsApp gibi köklü bir uygulama ile başlar. IMO mobil uygulamasıyla ücretsiz görüntülü görüşme ve mesajlaşma dönemi başlar.

IMO Nasıl Kullanılır?

IMO ile akıllı telefonunuzda görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Ayrıca IMO ile ücretsiz sohbet edebilirsiniz. IMO’yu ilk etapta kullanmak için sosyal ağ hesabınıza, örneğin Google+ ve Facebook’a giriş yapabilir veya isterseniz cep telefonu numaranızı kullanarak kayıt olabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için telefon numaranızı girmeniz ve onay kodunu beklemeniz gerekir. Onay kodu 1 dakika sonra bir mesaj şeklinde gelir.

Uygulamayı kurduğunuz telefon numarası program tarafından otomatik olarak onaylanırsa, aksi takdirde uygulamada belirttiğiniz numaradan kodu girmeniz gerekir.

Ardından takma adınızı ve yaşınızı girerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Kişilerinizdeki kişiler, imo kullanıcılarını göstermek için senkronize edilir.

Aksi takdirde, “Davetiye Gönder” düğmesini tıklatarak imo olmayan arkadaşlarınızı imo kullanmaya davet edebilirsiniz.

İmo İnceleme

 

İmo KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


İmo İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Yükleme sayısı: 500.000.000+
  • Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Sunan: imo.im
İmo İndir YAPILAN YORUMLAR