Bluestacks 3 İndir

Bluestacks 3 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Bluestacks 3 İndir

Bluestacks 3 Nedir? Ne İşe Yarar?

PC için her gün daha da gelişmiş yeni oyunlar çıkarken, Android platformu da bundan geri kalmıyor. Yeni yüksek çözünürlüklü ve kaliteli grafiklere sahip oyunlarla telefonunuz artık bir konsol haline gelmiş durumda. Ancak daha gelişmiş oyunlar çıktıkça, daha iyi bir telefona ihtiyacınız olacak. İşte bu noktada devreye Bluestacks 3 indir giriyor.

Bluestacks android cihazlarda oynanılan veya kullanılan bütün uygulamaları bilgisayardan oynamanızı sağlayan yegane programdır. Bilgisayar üzerinden instagram’da video atmak isterseniz, yapmanız gereken bluestacks programını kurmanız ve kullanmanızdır.

Aynı şekilde pubg mobile oyununu klavye ve Mouse ile oynamak istiyorsanız, Bluestacks uygulamasını kullanmanız halinde oyunu bilgisayardan oynayabilirsiniz.

En Yeni Android Oyunları Bilgisayarınızda Oynayın

Masaüstü programı olan bluestacks 3 bir Android emülatörüdür. Bunun anlamı PC’nizde veya Mac’inizde bir Android telefonu simüle edebilmesidir. Yani, Android oyunlarını bilgisayarınızda oynamanızı sağlayan bir programdır. Önceki versiyonlar gibi bir App Player’ın aksine bir Gaming Platform olarak pazarlanan program, Android platformunun oyun yönü göz önünde bulundurularak inşa edilmiş.

Bluestacks 3 indir windows 7 (windows 10) işletim sistemleri için özel olarak geliştirilmiş olmakla beraber artık mac işletim sistemlerinde de oynanmaktadır. Diğer emülatörlerin dışında bluestacks 3’de pubg mobile oyununu oynayabilirsiniz. Artık istediğiniz her oyunu yeni bir telefon almaya gerek duymadan bilgisayarınızda oynayabilirsiniz! Bluestacks 32 bit veya 64 bit sürümlerinden bilgisayarınıza göre indirmenizi öneririm.

Bluestacks 3 Nasıl Kullanılır?

Bluestacks 3 programı sanki bilgisayarınızda android bir mobil cihaz kullanıyormuşsunuz hissi verir. Programı bilgisayarınıza kurup, açtığınızda ilk olarak Google hesabınızı istemektedir. Bu sayede play store uygulamalarından yararlanmanız sağlanmaktadır.

Gmail hesabınızı ekledikten sonra play store gidip, istediğiniz uygulamayı bluestacks uygulamasına indirmeniz durumunda kullanabilirsiniz.  Uygulamada genellikle oyunlar tercih edilmektedir. Mağazadan indirilen her oyunu klavye ve Mouse yardımı ile kolayca oynayabilmektesiniz.

Programa girdikten sonra ilk olarak gmail hesabınızı ekleyin yoksa yeni açın ve kurulumu gerçekleştirin. Ardından play store’a giderek istediğiniz uygulamayı indirin. Bu adımlarında sonra bütün uygulamaları bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.

Bluestacks 3 Nasıl Kurulur?

 • Bluestacks 3 sayfamızdan programın en güncel halini bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz setup dosyasını direkt olarak çalıştırın.
 • Çalıştırma sonrasında uygulama otomatik olarak kurulum gerçekleştirecektir.
 • Biraz bekledikten ve ayarları yaptıktan sonra bluestacks 3 programına giriş yapabilirsiniz.

Bluestacks 3 İnceleme

 

Bluestacks 3 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Bluestacks 3 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows.
 • İşlemci: Intel and AMD İşlemci.
 • RAM: Bilgisayarınızda en az 2 GB RAM/ana bellek olmalıdır.
 • Boş alan: 4GB Disk Alanı
 • PC'nizde Yönetici olmalısınız.
 • Microsoft veya chipset sağlayıcınızın grafik sürücüleri güncel olmalıdır.
Bluestacks 3 İndir YAPILAN YORUMLAR