Cfosspeed İndir

Cfosspeed Full İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Cfosspeed Full İndir

Cfosspeed Hakkında Ön Bilgi

Bilgisayar için her türlü program yazılımı yapılmakla birlikte özellikler internet alanında kullanılan programların sayısı da bir hayli çoktur.

Cfosspeed programı internet akışını düzenleyen ve bu yolla hızdan daha fazla istifade edilmesine yarayan bir programdır.

Programın Özellikleri

İnternetten veri aktarımı yapılırken birçok program çalıştığından veya işlem gerçekleştiği için internet hızında dengesizlikler, azalmalar ve kayıplar olabilmektedir.

Program sayesinde internet verilerinin geliş ve gidiş protokolleri bir düzen altına alınırken böylelikle yavaşlamaların önüne geçilmektedir.

Öncelikli olarak belirlenen işlemler bu şekilde daha çabuk yapılabilirken program arka planda bunları kendi içerisinde ayarlayabilmektedir.

Gönderilecek verilerin mi yoksa alınacak verilerin mi daha öncelikli olduğunu belirleyerek yaptığınız işlemleri program sayesinde kesintisiz gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca internet sitelerinin açılış hızlarını da belirleyen program bu yolla kaliteli bir internet kullanmanıza yardımcı olacaktır.

Cfosspeed İnceleme

Cfosspeed KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Cfosspeed Full İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 4.9 MB
  • Arayüz: Türkçe
  • Yayımcı: cFos Software
Cfosspeed Full İndir YAPILAN YORUMLAR