Championship Manager 03 04 İndir

Championship Manager 03 04 İndir

Championship Manager 03 04 Nedir? Ne İşe Yarar?

Championship Manager 03 04 İndir oyunu Sports Interactive firması tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive firması sayesinde 21 Kasım 2003 tarihinde yayın hayatına başlayan simülasyon/menajerlik oyunudur.

CM 03-04 oyununda 2003-2004 sezonuna ait dünya genelindeki bütün liglerin ve takımların detaylı kadrolarını bulabilirsiniz. Menajerlik oyunları arasında en büyük veritabanına sahip oyun olması, CM 03-04 oyununu daha ayrıntılı bir menajerlik oyunu yapmaktadır.

Championship Manager 03 04 oyunun gelmesi ile birlikte, birçok yeni özelliği beraberinde getirdi. Özellikle eski oyunlarında sadece görsel maç anlatımı bulunurken artık 2D olarak oynanan maçları yeni oyun sayesinde izleyebileceğiz. Bu sayede maç esnasında futbolcuların nasıl oynadıklarını, yaptıkları hataları, girdikleri pozisyonları, kaçırdıkları golleri ve en önemlisi takımın genel olarak nasıl oynadığını görebileceğiz.

Bu özelliklerin dışında detaylı antrenman programları ayarlayabilmektesiniz. Antrenman programları ile genç oyuncuların yeteneklerini yükseltebilir ve iyi fiyatlara satabilirsiniz. Ayrıca maç öncesi antrenmanlar ile takımınıza taktikler verebilirsiniz.

Online oyunlar arasında en çok tutulan oyunlardan birisi çeşit olarak menajerlik oyunlarıdır. Menajerlik oyunları oldukça popüler ve neredeyse herkes tarafından oynanan bir tarz da ki oyunlardır. Bu oyunlardaki en önemli sıkıntı oyunların içerisindeki takımların çok fazla güç farkının ve maliyet farkının bulunmasıdır.

Buna en iyi örnek İspanya ligi takımları arasında menajerlik oyunu oynayan oyuncuların şikâyetleridir. Championship manager 03 04 bu anlamda, bu sıkıntıyı oldukça dikkate alarak tasarlanmış bir oyundur. Oyunu oynayan her yüz kişiden yaklaşık 95 tanesi oyunu severek oynadığını yapılan anketlerde beyan etmişlerdir. Bu oyun yakın zamanda yapmış olduğu güncelleme ile gerek oyuncular, gerek farklı değişiklikler konusunda oldukça kaliteli bir oyun olmuştur.

Championship Manager 03 04 Nasıl Oynanır?

Championship manager 03 04 oyunu herkesin bildiği gibi bir futbol menajerlik oyundur. Oyun tamamen taktik, transfer ve antrenman üzerine kurgulanmıştır. Gerçek bir futbol takımını yönetiyor gibi yönetmektesiniz. Tek farkı bu işlemleri bilgisayar üzerinden yapmaktasınız.

Oyuna ilk başladığınızda profilinizi oluşturduktan sonra bir takım seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz takıma transfer olduktan sonra takımın futbolcularını, antrenmanlarını, bütçesini, transferlerini ve medya açıklamalarını kontrol etmektesiniz.

Düşük maliyetli bir takımda oyuna başlayan kullanıcılar genellikle genç oyuncular transfer etmektedir. Kullanıcılar genç futbolcuları yetiştirerek hem para kazanmakta hem de kupa kazanmaktadır. Oyun aslında bir transfer başarısı yakalayan oyuncular için mükemmel geçmektedir. Tabii transfer bütçesini aşmadan yapılması gerektiğini unutmayınız.

Championship manager 03 04 simülasyon oyunu olarak bilinmektedir. Oyuncuların futbol anlamında kendini geliştirmesi ve bir takımın nasıl yönetildiğini öğrenmesi adına yapılmış mükemmel bir oyundur.

Championship Manager 03 04 Nasıl İndirilir?

 • CM 03-04 oyununu orijinal olarak satın almak istemeyen kullanıcılar, oyunu sitemizden ücretsiz olarak indirebilmektedir.
 • Öncelikle CM 03 04 oyununu indirmek için sitemize girmelisiniz.
 • Ardından sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile oyunun dosyasını indirebilirsiniz.

Championship Manager 03 04 Nasıl Kurulur?

 • Sitemizde bulunan oyunu bilgisayarınıza indirin.
 • Ardından oyun klasörü içerisinde bulunan Setup dosyasını çalıştırın.
 • Bu adımlar sonrasında yapmanız gereken karşınıza gelen ekranda ileri tuşlarına basmak ve oyunu kurmak olacaktır.
 • Kurulum işlemlerini yapamıyorsanız, sitemizde bulunan kurulum videosunu izleyebilirsiniz.

Championship Manager 03 04 İnceleme

 

Championship Manager 03 04 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Championship Manager 03 04 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows XP, Windows Vista, Windows 98, Windows ME, Windows 2000,
 • Windows 7 Windows 8, Windows 10
 • İşlemci: 600 Mhz
 • Bellek: 128 MB RAM
 • Ekran Kartı: 16 MB
 • DirectX: 9.0c
 • Disk: 300 MB kullanılabilir alan
Championship Manager 03 04 İndir YAPILAN YORUMLAR