Championship Manager 2010 İndir

Championship Manager 2010 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Oyun İndir
 3. Championship Manager 2010 İndir

Championship Manager 2010 Nedir? Ne İşe Yarar?

Eidos Interactive, tarafından 11 Eylül 2009 yılında yayımlanmış menajerlik oyunudur. Championship Manager 2010, oyunun 2009-2010 sezonu ait futbol bilgilerini içermektedir. Türkçe dil destekli olarak çıkartılan oyunda karşımıza 3d maç motoru gelmektedir. 3d maç motoru, kullanıcıların saha kenarından maçları takip etmesini sağlamaktadır. Diğer menajerlik oyunlarında bulunmayan bir özellik olarak bilinmektedir. Türkçe dil destekli olarak çıkmıştır fakat birçok çeviri hatası bulunmaktadır.

Championship Manager 2010, menajerlik oyunları arasında kendine her zaman yer bulan bir oyun olmuştur. Kendini geliştiren ve her zaman üzerine bir şeyler koyduğu için oyuncular tarafından oynanmaktadır. Diğer manajerlik oyunlarına nazaran daha iyi işler çıkartması da bunun çabası diyebiliriz.

Mobil oyunlar artık tamamen hayatımızın içerisinde yer almakta olan eğlence kaynaklarımız haline gelmiş bulunuyor. Bu eğlence dünyasının içerisinde en çok tercih edilen oyunlar arasında menajerlik oyunları zirvede bulunmaktadır. Bu oyunların sayısı son zamanlarda oldukça artım vaziyettedir. Her oyunun kendisine göre özellikleri bulunmaktadır.

Kaliteli Menajerlik Oyunu

Kaliteli bir menajerlik oyunu arayanlara championship manager 2010 oyunu tavsiye edilebilir. Oyun içerisindeki karakterlerin oldukça canlı oluşu ve ligin oldukça kaliteli bir şekilde devam etmesi oyunun güzel yanlarından bir tanesi. Takımların güçlerinin birbirine yakın olması rekabet açısından oldukça keyifli olmaktadır. Emsallerine nazaran daha kaliteli ve hassas hazırlanmış bir menajerlik oyunu olarak bu oyun tarzı sıralamasında en üst seviyeyi hak eden bir oyundur.

Championship Manager 2010 Nasıl Oynanır?

Championship Manager 2010 oyunu Türkçe dil destekli olduğu için oyuna giriş yapmada ve oynamada hiçbir sorun yaşanamamaktadır. Oyuna giriş yapıldığında karşımıza futbolu andıran bir arayüz çıkmaktadır. Buradan tek veya çok oyunculu oyun modlarına giriş yapıyoruz. Giriş yapmadan önce kendi profilinizi oluşturmanız gerekiyor. İsminiz, görünüşünüz ve ne yaptığınızı gösteren bir profil oluşturarak oyuna giriş yapıyorsunuz.

Buradan sonra bir takıma transfer olarak, o takımın teknik direktörü oluyorsunuz. Takımın eksikliklerine göre hareket etmeniz ve başarıya ulaşmanız gerekiyor. Bunun için takımın kadro ve taktik yetersizliğini iyi bir şekilde analiz etmeniz gerekiyor. Hazırlık maçları ile takımınızı kolaylıkla analiz edebilir ve kötü oyuncuları bulabilirsiniz.

Kadronuzun yetersizliğine göre transfer yapabilirsiniz. Transfer sezonu açıldıktan sonra bütçenizi aşmadan transfer yapma şansınız oluyor. Transfer döneminde en önemli nokta geleceğe yatırım yapabileceğiniz oyuncuları bulmaktır. Gelecek vadeden oyuncuları bularak hem şampiyon olabilir hem de iyi paralara satabilirsiniz. Tabi bazı durumlarda nokta transfer yaparak, orta yaşlı oyuncuları almanız mümkün çünkü bu bir menajerlik oyunudur. Transferleriniz bittikten sonra lig, kupa ve Avrupa maçlarınız başlıyor. Bu maçlara iyi taktiklere hazırlanarak, şampiyon olmanız mümkündür.

Championship Manager 2010 Nasıl Kurulur?

 • Sitemizden Championship Manager 2010 oyununu indirin.
 • İndirilen oyun dosyasını rardan çıkarın.
 • Sanal sürücü programları ile oyunu açın ve kurulum işlemlerine başlayın.
 • Kurulum adımlarını takip ederek oyunu kurun.
 • Ve son olarak oyunun kurulu olduğu dosyaya giderek crack yapın.
 • Bu adımlar sonrasında oyun otomatik olarak kuruluyor.

Championship Manager 2010 İnceleme

 

Championship Manager 2010 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Championship Manager 2010 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Pentium 4 3.0 GHz. ya da eşdeğer AMD veya üzeri
 • Ram: 2 Gb
 • Ekran Kartı: ATI Radeon 9800 ya da NVidia GeForce FX 5600 veya üzeri
 • Hard Disk: 3 Gb. boş alan.
 • DirectX DX 9
Championship Manager 2010 İndir YAPILAN YORUMLAR