Counter Strike Extreme V8 İndir

Counter Strike Extreme V8 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Oyun İndir
 3. Counter Strike Extreme V8 İndir

Counter Strike Extreme V8 Nedir? Ne İşe Yarar?

Counter Strike Extreme v8 modu, klasik Counter Strike’a farklı bir bakış ve farklı bir soluk getirmektedir. Counter Strike Extreme modları, klasik Counter Strike’dan sıkılanlar için muhteşem bir alternatiftir. Bilindiği üzere, CS:S’den sonra oyuncuların büyük bir çoğunluğu hayal kırıklığı yaşadı. Nitekim CS:S (Counter Strike Source) oyuncuların büyük bir çoğunluğunun isteğini karşılamıyordu.

Silahların etkili olması, profesyonel oyuncuların kullanabildiği buglar (zoom shot, awp-deagle, kaydırarak vurmak vb. gibi) ve birçok özellik kaldırılmıştı. Fakat Extreme modlarıyla başlayan yenilikler ve ardından gelen Counter Strike Extreme v8 tamamen büyük bir değişim etkisi yaratmıştır. Bu yenilikçi mod, oyunun eksikliklerini en aza indirdiği gibi; oyuna da yeni bir soluk getirmiş ve oyun severlere zengin özellikler sunmuştur. Kullanışlı bir arayüz, başarılı grafikler ile özellikle oyunun ve silahların teknik yönden güçlendirilmesiyle yeni mod beğeni toplamıştır.

Counter Strike Extreme V8 Nasıl Oynanır?

Counter Strike Extreme V8 oyunu başlangıcında oyuncuları basit bir arayüz karşılıyor. Bu arayüz üzerinden oyuncular online veya yapay zeka ile gireceği oyunun seçimini yapmaktadır. Yani gireceği oyunun modunu ve kimle gireceğini seçmektedir. Arayüz üzerinden oyuna giriş yaptıktan sonra oynamak istediği haritayı seçmeniz gerekiyor. Haritayı seçtikten sonra oyuncular bir takım seçmek durumunda kalmaktadır.

Counter veya terrorist takımlarından birini seçerek ve oyuna giriş yapmak zorundadır. Bu işlemler sonrasında oyuncular, ısınma turuna başlamaktadır. Isınma turundan sonra, oyuncuların karar vereceği raunt sayısı kadar oyun oynanmaktadır.

Oyun bildiğiniz Counter Strike deneyiminden biraz farklıdır. Özellikle silahlar ve karakterler tamamen eğlence amaçlı olarak değiştirilmiştir. Counter takımı bombayı çözmeye çalışırken terrorist takımı ise bomba kurmaya çalışmaktadır. Oyuncular bu işlemleri yaparken çatışarak birbirlerini öldürmektedir. Bazı haritalarda ise counter takımı rehineleri kurtarmak için uğraş vermektedir.

Counter Strike Extreme V8 Nasıl Kurulur?

 • Sitemizde bulunan indir butonu ile oyunu bilgisayarınıza indirin.
 • İndirilen oyun dosyasını rar klasöründen çıkartın.
 • Çıkarılan klasörde oyunun çalıştırma (exe) dosyası bulunuyor.
 • Bu dosyayı çalıştırmanız gerekiyor.
 • Dosya çalıştıktan sonra sizlere girmek istediğiniz oyun türünü sormaktadır.
 • Oyun türlerinden birini seçerek oyuna giriş yapabilirsiniz.
 • Oyunda kurulum vs gibi işlemler yoktur, tamamen kurulu olarak indirmektesiniz.

 

 

Counter Strike Extreme V8 İnceleme

 

Counter Strike Extreme V8 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Counter Strike Extreme V8 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Ekran Kartı : 256 MB
 • İşlemci : 1.8 Ghz
 • Ram : 256 MB
 • Boş alan : 2 GB
Counter Strike Extreme V8 İndir YAPILAN YORUMLAR