Epic Pen Akıllı Tahta İndir

Epic Pen Akıllı Tahta İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Epic Pen Akıllı Tahta İndir

Epic Pen Akıllı Tahta Nedir? Ne İşe Yarar?

Epic Pen akıllı tahta windows üzerinde çizim yapma imkanı sunan bir bilgisayar programıdır. Kolayca indirilip kurulabilir. Sistem kaynaklarını minimum seviyelerde kullanarak bilgisayarın ağırlaşmasına müsaade etmez.

Epic Pen Windows bilgisayarlarınız üzerinde çizim yapmanızı sağlayan, bir programdır. İnsanlara bilgisayarınız üzerinden bir şey anlatmak istediğinizde ekranınızın bazı bölümlerini çizerek veya yuvarlak içerisine alarak anlatım gerçekleştirebilirsiniz.

Epic Pen akıllı tahta, akıllı tahtalar için çıkarılmış uygulamadır. Ancak günümüzde birçok kişi bilgisayarında epic pen akıllı tahta programını kullanmaktadır. Örnek olarak youtube üzerinden izleyicilerinize bir hatanın çözümünü anlattığınızda epic pen işinize yaramaktadır.

Epic Pen Akıllı Tahta Kullanım Alanları

Spesifik özelliği windows üzerinde açık olan her program üzerinde çizim yapılmasını sağlamasıdır. Araç olarak highlighter, kalem ve silgi seçenekleri bulunur. Epic pen akıllı tahta içerisinde çizim için çeşitli renkler de kullanıma açıktır.Kullanımında windows üzerinde herhangi bir programda göstermek istediklerinizi kolayca üzerlerini çizerek birilerine gösterebilirsiniz.

Yapmış olduğunuz çizimli yerleri print screen ile kayıt altına alıp saklayabilirsiniz. Renk seçenekleri sayesinde çizilen yerleri önem derecesine göre istediğiniz şekilde planlayarak hazırlayabilirsiniz. Böylece karışıklıklara engel olunabilir. Hatalı çizilen bir bölüm silgi aracı kullanarak düzeltilebilir.

Epic Pen Akıllı Tahta İle Neler Yapılabilir?

Epin Pen Akıll Tahta programı genel olarak bilgisayarlarınız üzerinde çizim veya yazı yazmanızı sağlamaktadır. Bilgisayarlarınız üzerinden insanlara bir şey anlatmak istiyorsanız, epic pen akıllı tahta programı işinizi gayet iyi görecektir.

Adından da anlaşılacağı gibi akıllı tahtalar için çıkartılmış bir programdır. Okullarda akıllı tahtalar üzerinden daha iyi anlatım gerçekleştirmek için kullanılmaktadır. Kendi bilgisayarlarınıza ilgili uygulamayı kurarak, daha iyi anlatımlar gerçekleştirebilirsiniz.

Epic Pen Akıllı Tahta Nasıl Kurulur?

 • Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile epic pen akıllı tahta uygulamasını bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz kurulum dosyasını açarak, kurulum işlemlerini kendinize göre yapın.
 • Bu adımlar sonrasında epic pen bilgisayarınıza otomatik olarak kurulacaktır.

Epic Pen Akıllı Tahta İnceleme

 

Epic Pen Akıllı Tahta KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Epic Pen Akıllı Tahta İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
 • Lisans: Ücretsiz
 • Boyut: 1 MB
 • Arayüz: Türkçe
 • Yayımcı: tarık
Epic Pen Akıllı Tahta İndir YAPILAN YORUMLAR