Euro Truck Simulator 3 İndir

Euro Truck Simulator 3 İndir

Euro Truck Simulator 3 Nedir? Ne İşe Yarar?

Araba ile ilgili oyunları sevenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Araba yarışlarından sıkılanlara farklı bir deneyim şansı veren oyunlardan biri Euro truck simulator 3. Oyun son model yarış arabalarından çıkıp farklı bir tecrübe için oyuncuyu bir tırın direksiyonuna oturtuyor. Uzun yol tır şoförü olarak yeni yolları keşfetme çok eğlenceli bir hal alıyor. Çok hız yapmamak, dikkatli araç kullanmak aynı zamanda yetişmek zaman zaman çok zor olabilir.

Euro Truck Simulator 3 oyunu bildiğiniz üzere halen çıkmamıştır. Ets oyuncularının çoğunlukla oynadığı Ets 2 oyununun halen sıklıkla güncelleme aldığı bir oyun olduğunu düşürsek, serinin 3. oyununu beklemek biraz aşırıya kaçmak olacaktır. Oyun dünyasında herhangi bir oyunun yeni serisinin çıkması için öncelikle oyunun tutması ve en önemlisi iyi bir hikâyesi olması gerekiyor.

Ets oyun serisinin her zaman tutulduğunu bilmekteyiz ancak oyunun özel bir senaryosu maalesef bulunmamaktadır. Özellikle oyunun senaryosu olmaması ve oyun firmasının her zaman güncelleme attığı bir oyun olduğunu varsayarsak yeni serinin çıkması gerçekten zor.

Görselleri İle Dikkat Çekiyor

  • Oyunu farklı yapan en önemli noktalardan biri gerçek bir tır koltuğuna oturma hissi yaratması.
  • Bir görev alıyorsunuz ve bu görevi zamanın da yerine götürmek zorundasınız.
  • Oyundaki yol görüntülerinden direksiyona kadar bütün ayrıntılar çok gerçekçi hazırlanmış durumda.
  • Oyuncular gerçekten bir tır nasıl kullanılıyor bu sayede tecrübe etme imkanı buluyor.

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıktı?

Euro truck simulator 3 oyunu güncel olarak hala oyun dünyasına adım atmamıştır. Serinin ikinci oyununun piyasaya çıkarılmasının üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen yeni bir oyun çıkartılmamıştır. Bu durum oyuncular kötü olarak algılansa da aslında iyi bir şey diyebiliriz. Ets oyununun yapımcı firması, ETS 2 oyununu her zaman güncel tutmakta ve her zaman yenilik getirmektedir. Durum böyle olunca seriye yeni bir oyun eklemek saçmalık olacaktır. Grafik, tır ve harita olmak üzere oyuna düzenli olarak yenilikler eklenmektedir.

Euro Truck Simulator 3 İnceleme

 

Euro Truck Simulator 3 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Euro Truck Simulator 3 İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600  2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 7500 LE  / ATI Radeon X1050
  • Bellek: 4 GB
  • Disk Alanı: 5 GB
  • DirectX Sürümü: DX9
Euro Truck Simulator 3 İndir YAPILAN YORUMLAR