Fireworks İndir

Fireworks İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Fireworks İndir

Fireworks Nedir? Ne İşe Yarar?

Adobe Fireworks, Adobe Creative Suite ürün ailesinin bir parçası olan bir programdır. Önceden Macromedia Fireworks olarak bilinen program, genellikle etkileşimli grafikler ve web sitesi prototiplerinin yanı sıra uygulamalar ve oyunlara ara birimler oluşturmak için kullanılan bir bitmap ve vektör grafik editörüdür.

Web sitesi tasarımında kullanılmak üzere Dreamweaver ve Flash gibi diğer Adobe ürünleriyle uyumludur ve kolayca entegre edilebilmektedir. Programı kullanmak için çok fazla kod bilgisi gerekmediğinden, deneyimli grafik tasarımcıları ve yeni başlayacaklar için ideal bir grafik editör programıdır. Fireworks ile JPG, GIF, PNG, TIFF ve diğer grafik formatlarında çıktı alınabilir.Baskı görselleri çıkarmak için de idealdir. Ayrıca grafikleri animasyona çevirme özelliği de bulunmaktadır.

Fireworks Nasıl Kullanılır?

Adobe Fireworks, günümüzde web tasarımcılar tarafından kullanılmakta olan bir yazılım programıdır. Kullanıcılar Adobe Fireworks ile bir internet siteyi baştan yaratmakla kalmayıp, aynı zamanda hayal güçleri ile iyi tasarımlar ortaya koyabilmektedir.

Adobe Fireworks, programını bilgisayarınıza kurup, çalıştırdığınızda sizleri photoshop uygulamalarına benzer bir arayüz karşılıyor. Bu arayüz biraz karmaşık gibi dursa da pratik yaparak, çok iyi işler yapılabilmektedir. Programı kullanmaya başladığınızda karşınıza boş bir sayfa geliyor bu sayfa üzerinden yapmak istediğiniz tasarımları editleyebiliyorsunuz. Öncelikle bu boş alana diğer ps uygulamalarında yaptığınız görselleri atabilir ve üzerine ilgili tasarımları yapabilirsiniz.

Fireworks İle Neler Yapılabilir?

Adobe Fireworks programı günümüzde birçok web tasarımcı tarafından kullanılan bir tasarım aracı olarak görülmektedir. Program, web site veya mobil uygulamalarda kullanabileceğiniz tasarımların yapılmasına olanak sağlamaktadır. Sıfır kod bilgisi ile internet sitenizi ve mobil uygulamanızı Adobe Fireworks ile tasarlayabilirsiniz.  Adobe Fireworks, photoshop vari bir yapısıyla birçok tasarımcı tarafından beğenilmektedir. Sitemiz üzerinden indirerek, kendi sitenizi tasarlayabilirsiniz.

Fireworks Nasıl Kurulur?

 • Sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile Adobe Fireworks programını bilgisayarınıza indirin.
 • İndirilen rar dosyasını normal bir klasöre çıkartın.
 • Klasör içerisinde kurulum yani setup dosyasını bularak çalıştırın.
 • Kurulum işlemlerini bilgisayarınıza göre yaparak, kurulumu tamamlayın.
 • Son olarak program klasöründe bulunan lisans dosyasını programın kurulu olduğu bölgeye atarak, programı çalıştırın.

 

Fireworks KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Fireworks İndir Sistem Gereksinimleri


 • Intel® Pentium® 4 veya AMD Athlon® 64 işlemci
 • Windows  7 / 8 / 8.1 / 10
 • 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Yükleme için 1 GB kullanılabilir sabit disk alanı ve yükleme sırasında ilave boş alan gerekir.
 • 1280x1024 ekran ile 16 bit video kartı
Fireworks İndir YAPILAN YORUMLAR