Five Nights At Freddys 2 İndir

Five Nights At Freddys 2 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. Five Nights At Freddys 2 İndir

Five Nights At Freddys 2 Nedir? Ne İşe Yarar?

Five Nights at Freddy’s 2 oyunu Scott Cawthon tarafından geliştirilmiş ve 10 Kasım 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. Oyun Microsoft Windows, Android, iOS platformları için çıkartılmış bir hayatta kalma – korku oyunudur.

Kısa zamanda büyük bir kullanıcı kitlesini etkilemeyi başaran korku oyunudur.2014 yılında bağımsız olarak çıkarılmıştır. Korku oyunları günümüzde çok büyük oyuncu kitlelerine sahiptir. Five Nights at Freddy’s 2 oyunu da bu büyük kitleleri olan oyunlar arasında her zaman kendisine yer bulmuştur.

Five Nights At Freddys 2  Konusu

Oyun başlangıcında karakterimiz, Freddy Fazbear’s Pizza’da gece bekçi olarak işe başlamaktadır. İlk oyunda olduğu gibi Animatronik robotlar ortada serbest bir şekilde geziniyor. Bu robotlar pizzacıda kimsenin olmayacağı gibi programlanmışlardır. Robotlar Jeremy’i animatronik olmadığı için, farkında olmadan öldürmek isterler. Jeremy bu durum kaşısında Freddy Fazbear maskesi kullanarak, durumdan kurtulmak ister.

Restorantın sahibi, karakterimize belirli bir odada müzik kutusu olduğunu ve robotlardan kurtulmak için, müzik kutusunu sürekli sarması gerektiğini söyler. Oyun genel olarak telefonda talimat veren bir adamın söylediklerini yapmamızla geçmektedir.

Karakterimiz Jeremy, robotlardan kaçmak için patronundan talimatlar alır. Özellikle robotların elinde ki fenerden kaçması çok önemli bir özelliktir. Ancak fenerin sınırsız bir gücü yoktur, sadece pille çalışmaktadır. Bu sebeple kullanılan fener, dikkatli olarak kullanılmalıdır.

Jeremy, oyunda tam olarak 7 gün geçirir, bu 7 gün içerisinde robotlardan kaçmak ve ölmemek için uğraş verir. 7 Günün sonunda eğer yaşamaktaysa Custom Night seviyesini aşar. Bu seviye sonrasında oyun sona erer. Karakterimiz ilk oyunda olduğu gibi iş yerinden ayrılır.

 Five Nights At Freddys 2 Nasıl Oynanır?

Oyun bir pizza salonunda geçmektedir. Oyuncu bu salonda gece bekçisi olarak görev yapmaktadır. Gündüzleri pizzacıda çocukları eğlendiren robotlar arızadan dolayı gece birer canavara dönüşmektedir. . Bu heyecana ortak olmak için five nights at freddy’s 2 indir.

Oyunun amacı gece 00.00 ila sabah 06.00 arası hayatta kalabilmektir. Güvenlik odasından dışarı çıkamayan oyuncu kamera ile robotları takip edebilir. Işıkları açabilir fakat yapılan işlemler sonucu elektrik tükenebilir. Bu durumda da kapılar açılır ve robotlar güvenlik odasına girerse oyun sona erer.

Her gece birbirinden daha zor seviyeler oyuncuyu beklemektedir. Çok satanlar arasında olan korku- hayatta kalma- gerilim tarzındadır.

Five Nights At Freddys 2 Nasıl Kurulur?

 • Five Nights At Freddys 2 oyununu kurabilmek için, öncelikle sitemizden indirmeniz gerekiyor.
 • Five Nights At Freddys 2, indirdiğiniz APK dosyasını mobil cihazlarınıza atmanız ve bazı ayarlar yapmanız gerekiyor.
 • Bu ayarları yapmak için bu adımları takip edin; ayarlar>güvenlik> bilinmeyen kaynaklara izin ver.
 • Bu adımları takip ederek izin verin.
 • Ardından indirdiğiniz APK dosyasına giderek, kurulum adımlarını başlatın.
 • Oyun mobil cihazınıza otomatik olarak kurulacaktır.

Five Nights At Freddys 2 İnceleme

Five Nights At Freddys 2 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Five Nights At Freddys 2 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: XP,Vista,Windows 7, Windows 8
 • İşlemci: 2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon or equivalent
 • Bellek: 1 GB RAM
 • Ekran Kartı: 1 GB
 • Depolama: 250 MB kullanılabilir alan
Five Nights At Freddys 2 İndir YAPILAN YORUMLAR