Half Life Opposing Force İndir

Half Life Opposing Force İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. Half Life Opposing Force İndir

Half Life Opposing Force Nedir? Ne İşe Yarar?

Half-Life: Opposing Force, Gearbox Software tarafından geliştirilen ve Sierra Studios tarafından 1 Kasım 1999 piyasaya çıkartılan macera aksiyon oyunudur. Opposing Force, half life’a eklenmiş bir görev paketidir. Half life oyundan tam olarak 1 yıl sonra kullanıcılar ile buluşmuştur.

Opposing Force, half life senaryosu ile aynı zaman diliminde geçmektedir. Başta da dediğimiz gibi bir görev paketi, yani eklenen bir yamadır. Bu sebeple hikayeler birbiriyle bağlantılıdır. Opposing Force oyununda bilim adamlarının yaptığı deneylerin yanlış gitmesi sonucunda xen gezegeninde ki canavarlar ışınlanarak tesise gelmesiyle başlamaktadır. Canavarlar tesisi tabiri caizse yakar ve yıkarlar. Durum böyle olunca üst seviye insanlar, tanıkları yok etmek isterler. Hecu isimli özel askeri güç tesise geniş çaplı operasyon düzenler.

Askeri güçler tesisin derinliklerine inmek için çalışma başlatır. Ancak başlatılan çalışma canavarlar yüzünden başarısız olur. Bu sebeple gönderilen askeri güç geri çekilir ve bizim de içinde olduğumuz suikastçı takımı gönderilir. Bu suikastçıların amacı black mesa’yı kontrol altına almak ve karşılarına çıkan bütün canlıları öldürmektir.

Half Life Opposing Force Nasıl Oynanır?

Half life oyununun yeni bir versiyonu olan half life opposing force içerisinde ilk olarak bir askeri birlikte bulunan askerin yönetimi ile oyuna başlanmaktadır. Half life indir ilk oyununun senaryosunda bulunan profesör Gordon Freman’ı öldürmek amacıyla gönderilen bir asker oluyorsunuz. Opposing force ile black mesa araştırma merkezine gidiyor ve Dr.Gordon Freman’ı bulmaya çalışıyorsunuz.

Half Life Opposing Force İndir oyununa başladığınızda efsanevi oyundaki mekan göze çarpıyor. Bir strateji ve sorun çözme üzerine dayalı olan oyunda geçmesi oldukça zor aşamalar bulunmaktadır. Görev zorluğu oyuncuları oyuna daha çok bağlarken kullanılan grafik ve tasarımlar ile oyunun gerçekçiliği arttırılmıştır. Oyunun esas amacı bir bilim merkezine gerçekleşen saldırıyı kontrol altına almak ve o merkezi korumaktır.

Yanlış deneyler sonucu istila edilen merkez halka yansıtılmadan kurtarılmak istenmektedir. Oyuncuya sürekli yenilikler ve farklı görevler sunan oyunda tam bitti derken yeniden bir göreve başlamak mümkün. Kullanıcılarına zevk veren oyun uzun süreli ve sürükleyici olmakla birlikte gerçekçilik hissini en üst seviyede tutmaktadır.

Half Life Opposing Force Nasıl İndirilir?

 • Half life opposing force, steam üzerinden satılan, ücretli bir oyundur.
 • Ancak günümüz deki oyuncular genellikle oyunun ücretsiz versiyonunu kullanmaktadır.
 • Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Half Life Opposing Force Nasıl Kurulur?

 • Öncelikle half life opposing force’u sitemizden indirmeniz gerekiyor.
 • İndirilen oyun klasörünü rar sürümünden boş bir klasöre çıkarın.
 • Çıkarılan oyun dosyasında, oyunun kurulum yani setup dosyası bulunuyor, çalıştırarak oyunun kurulumuna başlayın.
 • Kurulum adımlarını takip ederek oyunu kurun.
 • Oyun kurulduktan sonra, oyunun kurulu olduğu klasöre giderek crack dosyasını atın.
 • Bu işlemler sonrasında oyun mutlaka açılmaktadır. Ancak oyunu açılmayan kullanıcılarımız olabilir. Bu sebeple sitemizde bulunan kurulum videosunu izlemelerini önerebiliriz.

Half Life Opposing Force İnceleme

 

Half Life Opposing Force KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Half Life Opposing Force İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi : Windows 95 / Windows 98 / Windows NT4 / Windows XP
 • Ekran Kartı : 16 MB Ekran Kartı / Veya Daha İyisi
 • İşlemci : 500 MHz İşlemci / Veya Daha İyisi
 • DirectX : Gerekmiyor
 • Ram : 96 MB
 • Boş alan : 13 GB
Half Life Opposing Force İndir YAPILAN YORUMLAR