instagram indireceğim

İnstagram İndir

İnstagram Hakkında Ön Bilgi

Sosyal medya uygulamalarıyla çok vakit geçirdiğimiz doğrudur. Çoğumuz ihtiyaç olarak görüp her gün mutlaka en az bir defa sosyal medya hesaplarında tek tek geziniriz. En popüler sosyal medya platformlardan biri olan instagram kullanıcı sayısı son verilere göre 1 milyar kullanıcıdır.

Bir Sosyal Medya Platformu; Instagram İncelemesi

Instagram uygulamasını android telefonu olanlar Google Store, iPhone kullananlar ise Apple Store’dan indirebilirler. Arkadaşlarınızı takip ettiğiniz, paylaşımlarda bulunduğunuz bu platform ile uzaktaki yakınlarınızla olan bağlantınız güçlenir. Hikayeler atarak aktif kalabilirsiniz. Hikayeleriniz siz kaldırmadığınız sürece 24 saat durur. Hikayenize kimlerin baktığını da görebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizden ve ne yaptığınızdan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Arşiv bölümünde eskiden paylaştığınız hikayelere kadar gidip anılarda kaybolabilirsiniz. Beğendiğiniz sayfaları ya da ünlüleri takip ederek ilginizi arttırabilirsiniz. Canlı yayınlara katılıp sorular sorarak aktif olabilir ya da kendi canlı yayınınızı açabilirsiniz.  IGTV ile uzun içerikler paylaşabilirsiniz. Keşfet sayfanızda ise takip etmediğiniz ama ilgi alanınız olan sayfaların ya da kişilerin gönderileri çıkacaktır. Instagram uygulamasında direkt mesaj hizmeti ile arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

İnstagram İnceleme

 

İnstagram KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


İnstagram İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 31.65 Mb
  • Yükleme Sayısı: 1.000.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 5.0 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 42.0.2.0
  • Sunan: Instagram
İnstagram İndir YAPILAN YORUMLAR