İntel Widi İndir

İntel Widi İndir

İntel Widi Hakkında Ön Bilgi

Yeni nesil teknoloji de wireless sistemi internet kullanımı açısından kritik önem taşımaktadır. Bu yönüyle widi dediğimiz sistemin kurulumunu bilmek yararlı olacaktır. Widi sistemi açılım olarak Wireless Display anlamını taşımaktadır.

Bilgisayarda ki ekran görünümünü televizyon ekranına taşımayı amaçlar. Bunun için uygun bir yazılım ve kablosuz bağlantı adaptörü gerekmektedir. İşlemcinizin widi desteği konusunda İntel firmasının internet sitesine girerek karşılaştırma yapabilmek mümkündür. Eğer varsa intel widi indir şeklinde arama yaparak uygun yazılımı indirmek gerekecektir.

İşlemcinin uyumlu olduğunu tespit ettikten sonra yapılması gereken işlem ilk olarak wifi adaptörünün hazırlanması olacaktır. Bunun için ağ ve paylaşım merkezini açarak özellikler bölümüne girilir. Buradan bu özelliği engelleyebilecek programlar kapatılır ve bilgisayar yeniden başlatılır.

Sonrasında ise televizyondan ağ seçenekleri üzerinden bilgisayarla bağlantı kurulur. Bilgisayarda ise charm çubuğundan televizyona görüntü yansıtılarak kullanıma hazır hale getirilir. Bu işlemlerin ardından bilgisayarda ki görüntü televizyona aktarılarak kullanılmaya hazır hale getirilir.

İntel Widi İnceleme

İntel Widi KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


İntel Widi İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 4 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 0.7 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: İntel
İntel Widi İndir YAPILAN YORUMLAR