Kodu Game Lab İndir

Kodu Game Lab İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Kodu Game Lab İndir

Kodu Game Lab Hakkında Ön Bilgi

Kodu hala geliştirilme aşamasında olan bir Microsoft deneyidir. Bu, birkaç hata ve bir başarısızlık bekleyebilir, ancak aksi halde mükemmel kullanılabilir. Kodda bulduklarınız, diğer kod düzenleyicilerden kökten farklı olacaktır. Herkesin tek bir kod satırı yazmadan kendi oyunlarını yaratmasını sağlayan çocuk merkezli bir programlama ortamıdır.

Kod kendi içinde bir oyun gibi hissettiren çekici bir tasarıma sahiptir. Başlamak ve işleri daha da kolaylaştırmak için dersler ve oyun örnekleri içerir. Klavye ve fareyi kullanarak ayarlayabileceğiniz ve özel bir kart sistemi kullanarak programlayabileceğiniz çeşitli bitmiş nesneler, karakterler ve engeller bulacaksınız.

Kodlama Deneyimine Gerek Yok!

Kod deneyimi az olan veya hiç olmayan çocuklar için tasarlandığından, bazı belirgin sınırlamalar vardır. Bununla birlikte, bu video oyunları yaratma tutkunuzu başlatmanın büyüleyici ve canlı bir yoludur. Kodu, kendi video oyunlarınızı kolayca yaratabileceğiniz sezgisel, çocuk merkezli bir uygulamadır – programlama bilgisi gerekmez! Çocuklarınızın merakı için de kodu game lab indir seçeneği ideal olabilir.

Kodu Game Lab İnceleme

Kodu Game Lab KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Kodu Game Lab İndir Sistem Gereksinimleri


  • İşletim Sistemi: Windows Xp/ Vista/ 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Bellek: 4 Gb RAM gerekli.
  • Sabit Disk Alanı: 248.2 Mb boş alan gerekir.
  • İşlemci: 1 Ghz işlemci
  • Yayımcı: Microsoft
Kodu Game Lab İndir YAPILAN YORUMLAR