Left 4 Dead 3 İndir

Left 4 Dead 3 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. Left 4 Dead 3 İndir

Left 4 Dead 3 Nedir? Ne İşe Yarar?

Electronic Arts tarafından 2008 yılında ilki çıkarılan Left 4 Dead, hayatta kalma ve korku temalı bir özelliğe sahip oyun. Xbox 360 ve PC için dağıtılan oyunda birinci şahıs gözünden olaylar devam ediyor. Left 4 Dead 2 büyük beğeni toplayan ve acele ile çıkarılan bir diğer seri. Düzenlenmesi için boykot edildiği de bilinen oyunu üçüncüsü left 4 dead 3 ise henüz piyasaya çıkmamış durumda.

Left 4 Dead 2 oyununun devamı olarak kabul edilen serinin 3. Oyunun her ne kadar piyasaya çıkmasa da oyunun yapım firması belli aralıklarla oyun hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Left dead 3 oyunu zombi özelinde tasarlanan bir oyun olarak beklenmektedir.

Diğer oyunlarına nazaran grafik ve oynanma biçiminden daha iyi olacağı hakkında söylentiler hepimizi heyecanlandırmış durumda. Oyunun 2. Serisinin verdiği zevk ve hazdan dolayı oyuncular Left 4 Dead 3 oyununu merakla beklemektedir.

Left 4 Dead 3 ile İlgili Neler Biliniyor?

Çıkışı konusunda net bir tarih söz konusu değil. Valve herhangi bir açıklama yapmış değil. Ancak 2016 yılında Destinations Workshop aracında “left4dead3” yer alması ve hemen silinmesi dikkatleri çekti. Bu yıldan sonra da oyunla ilgili herhangi bir haber çıkmadı. Free to play olarak çıkacağı yönünde söylentiler var.

Left 4 Dead 3 Nasıl Oynanır?

Electronic Arts tarafından geliştirilen Left 4 Dead serisi günümüz oyunları arasında oynanış ve hikaye bakımından en farklı oyunlar arasında kendine yer bulmaktadır. Left 4 Dead 2’de bir binanın çatısında 4 kişi oyuna başlamaktasınız. Oyuncular onlara verilen silahları ve canları alarak, çatıdan aşağı inmek zorundadırlar.

Karakterler arasında nick adında korumamız gereken bir yapay zeka bulunuyor. Bu karakter ölmeden gerekli yerlere götürmek bizim görevimiz olarak bilinir. Binadan aşağı doğru her gittiğimizde karşımıza bizi öldürmek isteyen zombiler gelmektedir. Zombileri öldürmek için bize verilen silahları kullanmamız gerekiyor. Aksi taktirde ölmemiz an meselesidir. Oyun içerisinde arkadaşlarınızla beraber, nick karakterini korumalı ve görevleri böyle bitirmelisiniz.

Left 4 Dead 3 Nasıl Kurulur?

 • Left 4 Dead 3 oyununu sayfamızda bulunan hemen indir butonu ile bilgisayarınıza indirin.
 • İndirdiğiniz oyun dosyalarını rardan çıkartın.
 • Çıkartılan dosyalar arasında oyunun setup dosyası bulunacak, bu dosyayı çalıştırın.
 • Çalıştırdıktan sonra oyunun kurulumu başlayacaktır, siz kendi bilgisayarınıza göre oyunu kurulum ayarlarını yapın.
 • Son olarak çıkartılan oyun dosyaları arasında bulunan lisans dosyalarını oyunun kurulu olduğu bölüme atın.
 • Bu adımlardan sonra oyunun kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Left 4 Dead 3 İnceleme

 

Left 4 Dead 3 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Left 4 Dead 3 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz ya da AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
 • Ekran kartı: AMD Radeon HD 5570 1024MB.
 • Ram: 2 GB.
 • İşletim sistemi: Windows Xp, 32 bit.
 • Direct X: 9.
 • Gereken boş disk alanı: 10 GB.
Left 4 Dead 3 İndir YAPILAN YORUMLAR