Luxor 3 İndir

Luxor 3 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Küçük Oyunları İndir
 3. Luxor 3 İndir

Luxor 3 Nedir? Ne İşe Yarar?

Mısır esintileri ve havası sunan luxor 3 eğlenceli bireysel bir oyundur. Bilgisayarınızda tek başınıza oynayabileceğiniz bu oyunda amacınız yuvarlanan top dizininin, mağaraya ulaşmasını önlemektir.

Topları Vurmak İçin Hızlı Olmalısınız

Mısır piramitleri ve antik çağ ortamını yansıtan mekanda, toplar zikzaklı yolda ilerlemeye başlıyorlar. Mavi, sarı, beyaz ve mor ve kırmızı renkte olan topları vurmaya çalışıyorsunuz. Alt zeminde yatay hareket eden top atıcınız bulunuyor. Fareyle kontrol ediyorsunuz.

Top atıcınızda hangi renk top varsa dizindeki o renk grubuna atmaya çalışıyorsunuz. Siz vurdukça top dizini ya duruyor ya da geriye doğru gidiyor. Farenizin sağ tuşuyla topların rengini değiştirebiliyorsunuz. İlk topun mağara ağzından girdiğinde oyun kaldığınız yerden yeniden başlıyor. Oyunu internetten ücretsiz olarak indirip, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Luxor 3 Nasıl Oynanır?

Luxor 3, MumboJumbo tarafından geliştirilen ve 30 Ekim 2007 tarihinde yayımlanan, aksiyon bulmaca oyunudur. Luxor serisinin en zor oyunlarından birisi olarak bilinir. Oyuncular her seviye atladığında daha zor yollarla karşılaşır ve seviyeyi geçmek gerçekten zordur.

Oyuna başlangıç yapıldığında, oyuncular top atıcıyı kontrol etmektedir. Üzerlerine gelen renkli topların, korudukları bölümü geçmemesi için uğraş vermektedirler. Üzerinize gelen bu renkli topları, top atıcınız aracılığı ile attığınız toplar ile patlatmaktasınız. Aynı renkten 3 topun yan yana gelmesi ile birlikte toplar patlamaktadır.

Üzerinize gelen renkli top düzinesine, top atışları yaparak onları bitirmeniz gerekmekte. Bunun dışında oyun sizlere ödül olarak, daha hızlı atış yapmanızı ve puan toplamanızı sağlayan hedefler vermektedir. Bu hedefleri vurarak, birçok ödül kazanabilir ve oyunu daha hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.

Luxor 3 Nasıl Kurulur?

 • Luxor 3 oyununu sitemizden bulunan hemen indir butonu ile bilgisayarınıza full bir şekilde indirebilirsiniz.
 • Oyunun kurulum dosyaları bilgisayarınıza rar dosyası olarak inecektir. Rar dosyasında bulundan verileri normal bir klasöre çıkartın.
 • Klasör içerisinde bulunan setup dosyasını bularak, kurulumu çalıştırın.
 • Son olarak kurulum adımlarını bilgisayarınıza göre yaparak oyunu kurabilirsiniz.
 • Takıldığınız durumlarda sitemizde bulunan kurulum videolarını izleyebilirsiniz.

Luxor 3 İnceleme

 

Luxor 3 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Luxor 3 İndir Sistem Gereksinimleri


 • Desteklenen İşletim Sistemi: Microsoft Windows2000 / XP / Vista
 • DirectX Sürümü: 32 MB DirectX 8.1 uyumlu grafik kartı veya daha iyisi
 • İşlemci: Pentium II 700MHz
 • Bellek: 256MB RAM
 • Ses: DirectSound uyumlu ses kartı
 • Sabit Sürücü: 60 MB boş HD alanı
Luxor 3 İndir YAPILAN YORUMLAR