Nba Live 2003 İndir

Nba Live 2003 İndir

Nba Live 2003 Nedir? Ne İşe Yarar?

İnternet oyunlarındaki yelpaze o kadar genişledi ki artık istediğimiz hobimizi sanal olarak yaşayabilmekteyiz. Gerçek hayatta belki de sadece seyredebileceğimiz birçok aktiviteden birisi olan meşhur spor dalları arasında bulunan basketbol oyunu da sanal gerçeklik arasındaki yerini aldı ve oyunları ile göz doldurmaya başladı.

Nba Live 2003, Ea sport oyun firması tarafından geliştirilen ve 8 Ekim 2002 tarihinde yayımlanan basketbol oyunudur. Dünya çapında 1.3 milyon kopya satan ilk video oyunu olarak bilinmektedir. Nba live 2003 oyunu nba liginde yer alan takımların ve oyuncuların olduğu bir oyundur. Her yıl yeni bir serisi çıkan spor oyunlarından birisidir.

Nba oyuncularının yüz hatları ve genel özelliklerini oyun içerisinde bulabilirsiniz. Aynı zamanda takımların, salonların ve taraftarların en ince ayrıntısına kadar yapıldığını ve oyuna eklendiğini net bir şekilde görebilirsiniz.

Nba ligi dünya üzerinde en çok tanınan basketbol ligi olarak bilinmektedir. Oyunun bu kadar tanınması ve satın alınması nba liginin bu kadar çok tanınmasından kaynaklanmaktadır. Üzerinden 17 yıl geçmesine rağmen ülkemizde ki oyuncular oyunu hala oynamaktadır.

Nba Live 2003 İle Basketboolcu Olabilirsiniz

İyi bir basketbool oyuncusu olmanıza gerek yok. Eğer masaüstü bilgisayarınız varsa veya akıllı bir cihaza sahipseniz siz de çok iyi bir basketbol oyuncusu olarak istediğiniz takımda oynayabilirsiniz. Bunun için Nba live 2003 isimli oyunu cihazınıza kurmanız yeterlidir.
​​​​​​​
Henüz kendi maskotunuzla veya animasyonunuzla bu tür oyunlarda oynamanız mümkün olmasa da oyunlardaki bütün oyuncuların kumandasının sizde olması bu nba live 2003 oynarken kendinizi bir nba oyuncusu hissetmenize yeterli olacaktır.

Nba Live 2003 Nasıl Oynanır?

Nba live 2003 oyunu günümüzde bulunan basketbol oyunlarına nazaran daha basit grafikle sahiptir. Oyuncular oyuna ilk giriş yaptığında bu basit grafiği ara yüz bölümünde görmektedir. Ancak hemen kötü duygulara kapılmayın oyun gerçekten zamanına göre çok iyi görünüyor. Öncelik oyuna giriş yapmadan önce oyuncular nba liginde bulunan bir takım seçmek zorundadırlar. Eğer çevrim içi oynanmıyorsa yapay zekâ içinde bir takım seçmek zorundasınız.

Takımlar seçildikten sonra oyuncular, oyuna girmeden hemen önce takım dizilişini ve basketbol oyuncularını belirlemektedir. Bu işlemler sonrasında kullanıcılar maça başlamaktadır. Oyun bir basketbol maçı tadında ilerlemektedir. Oyuncular pas yaparak yarı sahayı hızlıca geçmek zorundadırlar. Yarı sahayı geçtikten sonra doğru kompozisyon bulana kadar pas yapmak gerekiyor. En sonunda şut atacak ve smaç basacak bir alan bulunduğunda oyuncu bu alanı doğru değerlendirmesi gerekiyor. Oyun genel olarak bu adımlar üzerine kurgulanmıştır, eski bir oyun olduğu için fazla ayrıntıya yer verilmemiştir. Ancak günümüzde hala oynanmasını oyunun zamanın en iyi oyunu olmasına bağlayabiliriz.

Nba Live 2003 Nasıl İndirilir?

 • Nba live 2003 oyununun üzerinden 17 yıl geçmesinin ardından oyun hala ücretli bir şekilde yayınlanmaktadır.
 • Durum böyle olunca oyuncular ücretsiz sürüme yönelmiştir.
 • Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunun ücretsiz sürümünü sitemizden indirebilirsiniz.

Nba Live 2003 Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak oyunu sitemiz aracılığı ile indirmeniz gerekiyor.
 • Oyun bilgisayarınıza rar klasörü içerisinde inecektir, bu rar dosyasını bir klasörün içerisine çıkartın.
 • Çıkartılan klasörede oyunun kurulum (setup) dosyası bulunmakta, bu klasörü çalıştırarak oyunun kurulumuna başlayabilirsiniz.
 • Oyunun kurulu yapıldıktan sonra, oyun key istemektedir, istenilen key oyunun indirilen klasöründe bulunmaktadır.
 • Key işlemlerini yaptıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz.

Nba Live 2003 İnceleme

 

Nba Live 2003 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Nba Live 2003 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / Windows 10
 • İşlemci: Pentium III
 • Bellek: 256 MB
 • Ekran Kartı: 64 MB
Nba Live 2003 İndir YAPILAN YORUMLAR