Need For Speed The Run İndir

Need For Speed The Run İndir

Need For Speed The Run Nedir? Ne İşe Yarar?

Gelişmiş oyun piyasası içerisinde en çok tercih edilen oyunlardan bir tanesi de yarış oyunlarıdır. Yarış oyunları gerek bilgisayar gerek konsollarda her zaman tercih edilen bir oyun türüdür. Need for speed the run oyunu da bunlardan bir tanesidir. Need for speed the run İndir Electronic Arts ve Ea Black Box şirketlerinin ürettiği 2011 yılında piyasaya sürdüğü gelişmiş teknolojilerle üretilen bir yarış oyunudur.

Need for speed the run, Microsoft Windows, Nintendo 3DS, PlayStation 3, Wii ve Xbox 360 cihazlarına özel olarak çıkartılmıştır. Need for speed the run alışılmış need for speed limited edition oyunlarından ziyade kendine has bir tarzı ile bir karakterin hikâyesidir. Bir araba yolculuğu olan bir karakterin şehir şehir yarışını anlatmaktadır. 2011 yılında yapılan araştırmada piyasadaki en çok tercih edilen ve oynanan oyunların en başında yer almıştır.

Need for speed markası diğer araba yarışlarına nazaran daha çok tercih edilmesinin sebebi bizce eski oyunlarından kaynaklanmaktadır. Bilindiği üzere nfs serisi dünya genelinde markalaşmış bir oyun serisidir. Bu durumda tercih edilmesi tamamen markalaşmış olmasına bağlıdır diyebiliriz.

Need For Speed The Run Nasıl Oynanır?

Need for speed oyun serisinin 18. üyesi olan the run oyununun oynanışı diğer oyunlarla benzerlikler içermektedir. Aslında bakıldığında oynanış biçimi olarak nfs serileri benzer özelliklere sahip oyunlardır. Öncelikle The Run oyunu açıldığında oyuncuları iyi grafiklere sahip bir ara yüz karşılamaktadır. Bu arayüz üzerinden oyuncular online veya hikaye moduna geçiş yapmaktadır.

Hikâye moduna geçiş yapan kullanıcılar kendilerini, kötü adamlar tarafından bir arabanın içinde sıkıştırılırken bulmaktadır. Bu durumdan kaçan karakterimiz orada bulunan bir araca binerek kaçmaktadır. Kötü adamlardan araba yardımı ile kaçarak oyunun hikâyesine başlıyoruz. Karakterimiz kaçtıktan hemen sonra mustang marka araçla bir yarışa katılmaktadır. Oyunun geneli yüksek bahisli kaçak yarışlar olarak tanımlanmaktadır. Karakterimizin kurtulması için bu yarışlardan yani San Francisco’dan New York’a kadar olan bütün yarışları, oyuncular birinci bitirmek zorunda kalacaklardır. Oyun araba yarışları üzerine kurgulandığı için oyuncuların araba yarışı dışında başka bir heyecan aramasına gerek yoktur.

Need For Speed The Run Nasıl İndirilir?

 • Need for speed the run oyunu ea platformu üzerinden ücretli olarak satın alınmaktadır.
 • Orijinal bir oyun olarak bilinen nfs the run oyununu sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • Sitemizde bulunan hemen indir butonuna tıklayarak oyunun ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Need For Speed The Run Nasıl Kurulur?

 • İlk olarak sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunu bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.
 • İndirilen oyun klasörü rar şeklinde inmektedir. Rar’da bulunan oyunu klasöre çıkartmanız gerekmektedir.
 • Ardından sanal sürücü yani daemon tools programları ile oyunun setup klasörünü çalıştırmanız gerekiyor.
 • Çalıştıktan sonra oyunun kurulumunu yapmalısınız.
 • Oyunun kurulumu yapıldıktan sonra oyunun kurulu olduğu bölüme crack dosyasını atmanız gerekiyor.
 • Oyun bu adımlar sonrasında çalışmaktadır ancak oyunu çalıştıramayan veya kurulum yapmasını bilmeyen kullanıcılar olmaktadır. Bu durum için sitemizde kurulum videosu bulunmaktadır. Videoyu izleyerek oyunun kurulumunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Need For Speed The Run İnceleme

 

Need For Speed The Run KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Need For Speed The Run İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Ekran Kartı : Nvıdıa GeForce 9800 GT – 512 MB / ATI Radeon 4870 – 512 MB
 • İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz / Veya Eşdeğer Bir İşlemci
 • DirectX : DX9
 • Ram : 3 GB
 • Boş alan : 18 GB
Need For Speed The Run İndir YAPILAN YORUMLAR