New Super Mario Bros İndir

New Super Mario Bros İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Macera Oyunları İndir
 3. New Super Mario Bros İndir

New Super Mario Bros Nedir? Ne İşe Yarar?

Oyun meraklılarının yaşamında Süper Mario oyununun farklı bir yeri vardır. Yıllardır bir klasik olarak kabul edilen Mario efsanesi new super mario bros ile sürüyor. Bu kez Mario’yu farklı maceralarla ağırlayabilirsiniz. Geliştirilen oyunda birçok farklı alternatif, sizleri eğlenceye davet ediyor.

New Super Mario Bros 2006 yılında Nintendo tarafından geliştirilen ve yayımlanan video oyunudur. Super Mario oyun serisinin yapımcı firması tarafından geliştirilmiş olup yan oyunu olarak bilinmektedir.New Super Mario Bros oyununda görevimiz yine aynı şekilde Prenses Peach’i kurtarmak üzerine kuruludur. Prensesi kurtarmak için efsane kötümüz bowser’in adamları ile savaş vermekteyiz.

Atari üzerinden oynanan efsane oyunla benzer oynanış biçimine ve yeteneklere sahiptir. Tek farkları yeni seviyeler ve dünyaların eklenmesi diyebiliriz. Oyunda toplamda 80 seviye bulunmaktadır, bu seviyeleri aşan oyuncular prensesi kurtarmak adında kötü karakterimiz bowser ve oğlu jr. bowser ile savaşmaktadır. Savaşı kazanan oyuncular, karakterimizin sevdiği kadını kurtarmaktadır.

 Heyecanlı Seviyelerde Mario Macerası

Mario’nun bu yeni sürümünde tam 80 seviye var. Seviyelerin zorluk derecesi giderek artıyor. Yani ilk seviyeleri biraz daha kolay atlatırken, ileri seviyelerde zorlanmanız sağlanmış. Seviyelerin her birinde farklı maceralar sunuluyor.

Hedef bu maceralardan başarıyla çıkabilmek ve üst seviyeye geçiş yapabilmek. Görsellik kalitesinin hayli yüksek olduğu oyun, aynı zamanda ses efektleriyle de destekleniyor. Oyunun seviyelerinde Mario dışında Toadette ve Nabbit adındaki karakterlerle de oynayabilirsiniz.

New Super Mario Bros Nasıl Oynanır?

New süper mario bros oyun dünyasında bulunan oyunlara nazaran daha kolay bir oynanışı bulunmaktadır. Özellikle atari üzerinden oynanan süper mario oyununun bilgisayar için tasarlanmış bir sürümü diyebiliriz. New Super Mario Bros atariden alıştığımız gibi yön tuşları ile oynanmaktadır.

Oyun içerisinde 80 seviye ve 8 yeni dünya bulunmaktadır. Oyuncular her seviyede kötü karakter bowser tarafından yollanan adamlar ile savaşmaktadır. 80 seviyenin her bölümünde oyuncular bu adamlar ile savaş vermektedir. Oyun içerisinde her on seviye sonrasında yeni dünyaya geçiş yapmaktayız.

Bilindiği üzere eski oyunda karakterimiz prensesi kurtarmak için kötü karakterimiz ile savaşmaktaydı. Ancak yeni oyunumuzda artık kötü karakterimizin bir oğlu bulunmaktadır. Mario karakterimiz iki kötü karakteri yenerek sevdiği kadına ulaşmaktadır.

New Super Mario Bros Nasıl Kurulur?

 • New Super Mario Bros oyununu öncelikle sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile indirmeniz gerekmektedir.
 • Küçük bir oyun olduğu için kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
 • İndirilen rar dosyasını bir klasöre çıkartın. Çıkartılan dosyada oyunun “exe” dosyası bulunması gerekiyor.
 • Exe dosyasına tıklayarak, oyunu kurulumsuz bir şekilde açabilirsiniz.

 

New Super Mario Bros İnceleme

 

New Super Mario Bros KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


New Super Mario Bros İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi : Windows Xp 32
 • İşlemci : Pentium III / AMD Athlon MP
 • Ram : 256 MB
 • Harddisk Alanı : 75 MB
 • Ekran Kartı : GeForce FX 5200 / Radeon Xpress 1200 Serisi
 • DirectX : DirectX 9
New Super Mario Bros İndir YAPILAN YORUMLAR