Okey Deluxe İndir

Okey Deluxe İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Küçük Oyunları İndir
  3. Okey Deluxe İndir

Okey Deluxe Nedir? Ne İşe Yarar?

Bu oyun eğlence amaçlı güzel bir oyundur. Okey deluxe oyunu klasik okey oyunları gibi puan olarak birinci olmaya yönelik bir oyundur.

Akıllı Cihazla Oynanan Okey Oyunu

Akıllı cihazlarla oynanabilecek bir okey oyunu olan okey deluxe 4 kişi ile oynanmaktadır. Oyunu oynarken aynı zamanda oyundaki arkadaşlarla sohbet etmekte mümkündür. Boş zamanları eğlenceli hale getiren bir oyundur.

Oyunda puan toplanır ve bu puanlarla birinciliğe doğru gidilir. Gerçek hayattaki okey oyununu aratmayan bir gerçekliktedir. Farklı şehirlerden yada farklı ülkelerden insanlarla da oynanabilmektedir. Sosyalleşmeyi hızlandıran bir oyundur. Yeni insanlarla tanışmayı sağlar.

Oyunda okey ıstakasındaki taşları gerçek hayattaki kadar kolay hareket ettirmek mümkündür. Taşların yerleri değiştirilerek oyunu bitirmeyi daha hızla hale getirmek mümkündür.

Okey Deluxe Nasıl Oynanır?

Okey Deluxe bilinen okey oyunları ile aynı oynanış biçimine sahip, mobil oyundur. Oyuna üye olan veya giriş yapan herkes ister internetli bir şekilde isterse internetsiz bir şekilde oyunu oynayabilmektedir.

Oyuna giriş yaptığınızda bir odaya giriş yapmanız veya oda kurmanız gerekiyor. Oyuncular genellikle odalara giriş yapmaktadır. Odaya giriş yaptığınızda ortalama olarak iki kişi veya daha fazla oyuncu ile okey oynamaya başlıyorsunuz.

Herhangi bir sınırlama olmadan oda sahibinin belirlediği puandan düşerek, odada birinci olmanız mümkün oluyor.

Okey Deluxe Nasıl Kurulur?

  • Sayfamızda bulunan Okey Deluxe APK dosyasını indirmek için, hemen indir butonuna basmanız yeterlidir.
  • Ardından indirdiğiniz APK dosyasını mobil cihazlarınıza aktarmanız gerekiyor. Eğer indirme işlemini mobil cihazınız üzerinden yapıyorsanız herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok.
  • Mobil cihazınızın ayarlarına girerek sırasıyla güvenlik>bilinmeyen kaynaklara izin ver adımlarını takip ederek, ayara izin veriyoruz.
  • Son olarak sitemizden indirdiğiniz APK dosyasını açarak, otomatik kurulumu yapıyoruz.
  • Bu adımlardan sonar oyun ücretsiz bir şekilde kurulup, açılacaktır.

Okey Deluxe İnceleme

 

Okey Deluxe KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Okey Deluxe İndir Sistem Gereksinimleri


Boyut: 22,2 Mb
Yükleme sayısı: 5.000.000+
Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
Mevcut Sürüm: 2.13.0-rc03
Sunan: Deluxe

Okey Deluxe İndir YAPILAN YORUMLAR