Party Panic İndir

Party Panic İndir

Party Panic Nedir? Ne İşe Yarar?

Party Panic, 29 Temmuz 2016 Everglow Interactive Inc. Tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen eğlenceli parti oyunudur. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux ve Mac OS platformları için çıkartılmış olup günümüzde milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır.

Topluca oyun oynamayı seven oyuncular için geliştirilen ve içerisinde mini oyunlar barındıran bir parti oyunudur. Diğer parti oyunlara nazaran, kullanıcıların arkadaşları ile oynaması oyunun biraz daha eğlenceli olmasını sağlamaktadır. Çevrimiçi oyun satın alma sitelerinden birisi olan steam ile oyunu satın alabilir ve oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Party Panic Ne Zaman Çıktı?

Party panic, Windows ve diğer platformlarda dâhil olmak üzere bütün platformlara 29 Temmuz 2016 yılında çıkartılmıştır. Piyasaya sürüldüğünden beri ortalama bir kullanıcı kitlesi oluşturan party panic oyunu kullanıcıların eğlenmesine olanak sağlamaktadır.

Party Panic Nasıl Oynanır?

Oyunun başlangıcında seçilen karakter ile bölümleri atlayarak puan elde etmeye çalışılır. Bu bölümleri atlayarak 10.000 puan elde eden kişi oyunun sonunda kazanan kişi olur. On beş mini oyundan oluşan party panic indirip dört kişiye kadar arkadaşlarınızla oynamanız mümkün.

Size verilen görevleri diğerlerinden daha hızlı ve daha iyi tamamlayarak oyunu arkadaşlarınızdan önce bitirmeniz isteniyor. Tüm bu mini oyunlardan sonra ise topladığınız puanlar sonucunda galip ya da mağlup olduğunuz anlaşılıyor. Ayrıca oyunu botlarla da oynayabilirsiniz.

Party Panic Arkadaşlarla (İki Kişilik) Nasıl Oynanır?

Party Panic oyununu sitemizden indiren kullanıcılar, oyunu orijinal olarak indirmemektedir. Bu sebeple oyun online olarak oynama özelliği olmadan oyunculara servis edilmektedir. Ancak oyunun bu sürümünü oynayan birçok oyuncu dışarıdan kullanılan uygulamalar ile oyunu biraz yavaş da olsa çevrimiçi bir şekilde oyanayabilmektedir.

Lan veya hamachi vb. uygulamalar ile oyunu online olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ancak orijinal sürüme göre biraz daha yavaş olacağını bilmelisiniz. Bunun dışında aynı bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla oyunu oynayabilirsiniz.

Party Panic Nasıl İndirilir?

Party panic oyunu ücretsiz olarak yani korsan olarak indirmeniz halinde oyunun online paketinden yararlanamıyorsunuz. Fakat botlarla oynamana imkânınız bulunmaktadır. Party panic oyununu hemen indir butonuna tıklayarak sitemizden ücretsiz bir şekilde indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınızın işletim sisteminin uygun olması gerekli. Bunun içinde windows 7, 8, 9 ve 10 bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir. Party panic oyununu korsan olarak indiren kullanıcılar, oyunu online olarak harici uygulamalar ile oynamaktadır. Ayrıca oyunun party panic mobile sürümü sayesinde oyunu  android cihazlarda ücretsiz bir şekilde party panic apk indirerek oynayabilirsiniz.

Party Panic Nasıl Kurulur?

Party panic oyunun kurulumu sanıldığından daha kolaydır. Öncelikle sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunu indirmeniz gerekiyor. Ardından oyunun kurulum (Setup) dosyasını çalıştırmanız ve butonlar aracılığı ile kurmanız gerekmektedir.

Basit bir kurulumu olan party panic oyununu kuramayan kullanıcılar için sitemizde kurulum videosu bulunmaktadır. Kurulum videosunun yardımı ile oyunu rahatlıkla izleyerek kurabilirsiniz.

Party Panic İnceleme

Party Panic KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Artıları
 • 130'dan fazla mini oyun ve görev.
 • Arkadaşlarla oynama imkanı.
 • Online olarak oynama imkanı.
Eksileri
 • Kontroller biraz sıkışık.
 • Harici konsollar yoksa yer anlamında biraz sorun yaratabiliyor.

Party Panic Nasıl İndirilir?

Oyunu steam aracılığı ile orijinal sürümünü satın alabilir veya sitemizde bulunan indir butonu ile ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Party Panic Nasıl Oynanır?

Eğer bilgisayar üzerinden oyunu oynuyorsanız, klavye ve mouse işinizi rahatlıkla görmektedir.

Party Panic Nasıl Arkadaşlarla Oynanır?

Bilgisayarınıza iki veya 3 oyun kolu taktığınızda arkadaşlarınızla sınırsız bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Party Panic Nasıl İki Kişilik Oynanır Mı?

İki en fazla dört kişilik oynamak mümkündür, bunun için bilgisayara kol takmanız gerekmektedir.

Party Panic Kaç Mb Yer Kaplar ?

Party Panic oyunu bilgisayarınızda 500 Mb'lık boş alan kaplamaktadır.

Party Panic Kaç Kişilik Oynanabilir?

En fazla dört kişiye kadar oynayabilmektesiniz. Ancak bilgisayarınıza kol takmanız ve bu şekilde oynamanız gerekmektedir.

Party Panic İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, ve 10
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Dedicated GPU Recommended
 • Depolama: 500 MB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: OpenGL 3.2+
Party Panic İndir YAPILAN YORUMLAR

 • Bilal
  2 ay önce

  Partı panik inmiyor

  • tabletadam
   2 ay önce

   Link düzgün olarak çalışmaktadır.Gizliden girerek denemenizi öneririm.