Pubg Mobile Emulator İndir

Pubg Mobile Emulator İndir

Pubg Mobile Emulator Nedir? Ne işe yarar?

Pubg Mobile tencent games tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan online aksiyon oyunudur. Yayımlandığı günden beri (19 Mart 2018) mobil platformlarda bu aralar en çok indirilen oyun olma yolunda ilerliyor. Pc sürümüne nazaran ücretsiz olan Pubg Mobile şuan 50 milyon kullanıcıya ulaşmış durumda. Mobil sürümünün ücretsiz olması ve lite sürümünün çıkarılması birçok oyun severi mutlu etmiştir. Hal böyle olunca birçok oyuncu, oyunu bilgisayar üzerinden veya harici eşyalar kullanarak oyunu oynamak istedi. Buda Pubg Mobile Emulator programının çıkarılmasına ciddi anlamda olanak sağlamıştır.

Pubg Mobile Emülator günümüzde birçok oyuncu tarafından kullanılan bir android program arayüzüdür. Adı tencent gaming buddy olan bu emülatörün pubg mobile ile iyi bir çalışma bağlantısı vardır. Pubg Mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynamak isteyen kullanıcılar için çıkartılan tencent gaming buddy uygulaması ile diğer android oyunları da oynayabilmektesiniz.

Pubg Mobile Emulator Ne Zaman Çıktı?

Emülatörün çıkartılma amacı oyuncuların, oyun içerisinde rekabet ederken eşit olması üzerine planlanmıştı. Bu sayede Pubg Mobile emülatör yani tencent gaming buddy 26 Aralık 2018 yılında piyasaya çıkarılmıştır.

Pubg Mobile Emulator Nasıl oynanır?

Pubg Mobile oyunu, adından da anlaşılacağı gibi bir mobil oyundur. Pubg mobile, mobil platformlar üzerinde en çok indirilen oyunlar arasına girerek başarısını burada devam ettirmektedir. Pc sürümüne göre basit bir oyun anlayışı olan pubg mobile oyununda ekranda bulunan yönlendirme, ateş etme ve eşya toplama butonları sayesinde oynanmaktadır.

Ancak bu durumu avantaja çevirmek için bazı oyuncular, oyuna bazı harici eşya yardımlarıyla fare ve klavye takmaktadır. Rakip oyunculara hız ve ateş etme anlamında baya bir üstünlük kurmakta olan bu eşyalar, bir nevi tencent gaming buddy emülatörünün kuruluşuna yardım etti diyebiliriz.

Oyuncuların mobil cihazlarına klavye, fare veya başka aletler takması, oyun içerisinde bildiğiniz gibi haksız bir rekabet durumu yarattı. Bu duruma el atarak bilgisayar sürümünü çıkaran tencent oyunun w,a,s,d ve mouse ile oynanmasına karar kılmıştır.

Pubg Mobile Emulator İle Neler yapılabilir?

Pubg Mobile Emülatör ile oyuncular birçok oyun oynayabilir. Android işletim sistemlerinde bulunan oyunları özellikle pubg mobile oyununu bilgisayara getirmek için geliştirilen bir emülatör programıdır. Tencent firması tarafından geliştirilen bu emülatör aslında mobil platformda bulunan haksız rekabete bir dur demek için çıkarılmıştır.

Pubg Mobile oyununda kullanıların harici eşyalar kullanması, oyunda ciddi anlamda haksız rekabet yaratıyordu. Bu sebeple tencent bir emülatör geliştirerek, oyunun ücretsiz bilgisayar sürümünü çıkarmıştır. Tencent Gaming Buddy, Android işletim sisteminde bulunan bütün uygulamaları ve oyunları rahatlıkla kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

 Pubg Mobile Emulator Nasıl indirilir?

Pubg Mobile Emülatör yani bilinen adıyla tencent gaming buddy emülatörü birçok yerden indirilmektedir. Orijinal sitesi olan ve buradan dünyaya yayılan “syzs.qq” sitesi üzerinden emülatörü indirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan hemen indir butonu ile emülatörün güncel ve güvenli sürümüne ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Nasıl kurulur?

Pubg Mobile Emülatörün kurulumu sanıldığından daha kolay bir işlemdir. Sitemizde bulunan hemen indir butonu ile oyunu indirdikten sonra oyunun kurulumuna hemen başlayabilirsiniz. Otomatik bir kurulum gerçekleştiren Tencen gaming buddy uygulamasında kullanıcıların sadece ileri veya next butonlarına basması yeterli olacaktır.

Ayrıca oyunu kuramayan kullanıcılar için eklediğimiz, sitemizde bulunan kurulum videosunu izleyerek emülatörü kolaylıkla kurabilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Kaç Gb Veya Mb Yer Kaplar?

Pubg mobile emülatör programının indirilen dosya boyutu ortalama olarak 8.7 Mb’dır. Ancak kurulum sonrası bu alan büyümektedir. Yani Tencent gaming buddy uygulamasını kuran kullanıcılar,  en az 1 Gb’lık bir yer ayırması gerekmektedir.

 

Pubg Mobile Emulator İnceleme

 

Pubg Mobile Emulator KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )


Pubg Mobile Emulator İndir Sistem Gereksinimleri


 • Minimum:
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10
 • İşlemci:Intel Core™ 2 Dup Processor E4700 2.66 GHz, Intel Dual-core, AMD – 1.8 GHz
 • RAM: 3 GB
 • Ekran Kartı:Nvidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
 • Hafıza: 2 GB
 • DirectX: Version 9.0c
 • Önerilen:
 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 ve 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Core I3 8100, AMD Ryzen 5 2600, Intel Core i5-4660, AMD FX-8300
 • RAM: 8 GB DDR 4 Ram Corsair Vengeance
 • Ekran Kartı: GTI Nvidia GTX 660, AMD Radeon HD 7850
 • Hafıza: 2 Gb
 • DirectX: Version 11
Pubg Mobile Emulator İndir YAPILAN YORUMLAR

 • Abdulrezzak
  12 ay önce

  Pubg mobile lütfen yükle

 • Salak
  2 ay önce

  İyi bir uygulama