Redbox Tv İndir

Redbox Tv İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Tablet Uygulamaları İndir
 3. Redbox Tv İndir

Redbox Tv Nedir? Ne İşe Yarar?

RedBox TV, tercih ettiğiniz cihaza kurulum için uygun olan canlı bir televizyon yayın uygulamasıdır. Redbox tv indir En sevdiğiniz canlı tv kanallarını ücretsiz izlemenin harika bir yoludur. RedBox TV, en popüler canlı yayın seçeneklerinden bazıları olan Mobdro ve Live Net TV ile aynı şekilde çalışır. Birinin çalışmaması durumunda cihazınızda birden fazla akış uygulaması olması tavsiye edilmektedir.

Rebox Tv, kullanıcılara internet aracılığı ile ücretsiz yayın sağlayan bir TV uygulamasıdır. Spor, belgesel, sinema ve dizi kanallarını ücretsiz olarak sunmaktadır. Uygulamanın amacı ücretli olan kanalları ücretsiz olarak göstermektir. Dünya genelinde kullanılmakta olan popüler ücretli kanalları redbox tv sayesinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Hem masa üstü hem de mobil üzerinden kullanabilirsiniz.

Redbox Özellikleri

Redbox TV geliştiricilerine göre, tamponlama ve diğer cihazlarla ilgili sorunları azaltan mükemmel şekilde kodlanmıştır. Uygulamanın internette mevcut herhangi bir uygulama ile karşılaştırıldığında boyutu çok düşüktür. Sadece 5,64 MB boyutunda ve çok fazla içerik barındırmaktadır. Her ülke için ayrı kategoriler bulunmaktadır. Hindistan’dan geliyorsanız, Hintliler sekmesine gidin ve orada tüm Hintliler kanallarını bulacağınızı varsayalım. Hindistan gibi seçilebilecek yaklaşık 16 farklı ülke var. Uygulama ayarlarınızı şifre özelliği ile koruyabilirsiniz.

Redbox Tv Nasıl Kullanılır?

Redbox TV uygulamasını bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kurduktan sonra yapmanız gereken aslında pek bir şey yoktur. Redbox tv uygulamasını açtıktan sonra karşınıza dünya da popüler olarak kullanılmakta olan ücretli kanallar gözükmektedir. Bu kanallardan birisini seçerek, izleyebilirsiniz. Redbox tv tamamen ücretsiz olmasıyla ve televizyon gibi kullanılmasıyla bilinir.

Redbox Tv Nasıl Kurulur?

 • Sitemizde bulunan hemen indir butonu aracılığı ile redbox tv uygulamasını mobil cihazlarınıza indirin. Bilgisayar üzerinden indiriyorsanız, mobil cihazınıza aktarma yapın.
 • Uygulamayı kurabilmek için, bilinmeyen kaynaklara izin vermeniz gerekiyor. Bunu da ayarlar>güvenlik – bilinmeyen kaynaklara izin ver diyerek yapın.
 • Son olarak uygulamanın kurulumunu başlatın. Bu adımlardan sonra uygulama otomatik olarak kurulacak ve ana ekranınıza yansıyacaktır.

 

Redbox Tv İnceleme

 

Redbox Tv KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Redbox Tv İndir Sistem Gereksinimleri


 • Boyut: 5.6 Mb
 • Yükleme sayısı: 500.000+
 • Gereken Android sürümü: 4.0.3 ve sonrası
 • Mevcut Sürüm: 1.2
  Sunan: Redbox
Redbox Tv İndir YAPILAN YORUMLAR