Serious Sam 1 İndir

Serious Sam 1 İndir

 1. Ana Sayfa
 2. Aksiyon Oyunları İndir
 3. Serious Sam 1 İndir

Serious Sam 1 Nedir? Ne İşe Yarar?

Serious Sam 1 Croteam oyun firması tarafından 21 Mart 2001 yılında birincil şahıs nişancı oyunu olarak bütün platformlarda yayınlanmıştır. Zamanın en iyi grafiklerine sahip FPS oyunlarından birisi olarak bilinmektedir. Serious Sam HD: The First Encounter, tamamen aksiyon ve macera üzerine kurgulanmış bir oyundur.

Oyuncuların, oyun içerisinde attığı her adımda çevresine birçok düşmanın ışınlanmaktadır. Oyun boyunca hiç duraksama olmadan  oyuncular saldırıya maruz kalınmaktadır.Özellikle Antik Mısır bölgesinde oyuncular her bölüm geçtiğinde düşman sayısı giderek artmakta ve zorlaşmaktadır. Düşman sayısının artması ile birlikte oyuncuların kullandığı silahlarda doğru orantılı olarak çeşitlilik kazanmaktadır. Bu sayede oyuncular, kullandıkları karakterler ile birçok düşmanı anında öldürebilmektedir.

Oyunda  yarışmacılar, iyi performans sergilemek için mücadele ederler. Oyun, nişancılık oyunu özelliği taşımaktadır. Dilimize İngilizce ‘den çevrilen bu oyun, Türkçe’mde Ciddi Sam olarak adlandırılmaktadır. Tek oyuncu ile oynandığı gibi, birden çok oyuncu ile oynanan bu oyunu akıllı telefon kullanan kullanıcılar, ücretsiz bir şekilde telefonlarına indirebilmektedir.

Serious Sam 1, video oyun serisi özelliği taşımaktadır. Oyunda bulunan silah çeşitlerinin çokluğu ve ilginç oluşu, oyunu daha cazip bir hale getirmiştir. Aynı zamanda oyun, bünyesinde aksiyon özelliği barındıran, oyuncularına zevk veren oyunlar kategorisinde yer almaktadır.

Serious Sam 1 Nasıl Oynanır?

Serious Sam HD: The First Encounter oyununun Old School FPS tarzında oynanış biçimi vardır. Yani herkesin bildiği yön tuşları ve mause ile Serious Sam 1 kolaylıkla oynanmaktadır.

Oyunda ister tek oyunculu ister çok oyunculu seçenekleri ile oyuna başlangıç yapmaktasınız. Oyuna ilk girdiğinizde küçük bir düşman grubuna karşı, bıçak ve revolver ile savaş vermektesiniz. Oyun içerisinde her bölüm geçildiğinde kullanıcıların silahları çeşitlenirken aynı şekilde düşmanlar çoğalmakta ve zorlaşmaktadır.

Çok oyunculu bir şekilde oyuna girerek, arkadaşlarınızla bir takım halinde savaş verebilirsiniz. Zaman geçirmek ve arkadaşlarınızla eğlenmek amacıyla oynanabilecek ilk oyunların başlında Serious Sam 1 gelmektedir.

Serious Sam 1 Nasıl İndirilir?

Serious Sam 1 oyunu oyun dünyasına giriş yaptığında belki de oyuncuların  beğenmeyeceği bir oyun olacaktı. Fakat tam tersi dünya üzerinde o zamanda en çok oynanan oyunlar arasında serious sam 1  kendine yer buldu. Bu sebeple kaç yıl geçmesine rağmen hala oynanan bir oyun olan serious sam 1 indir efsanevi oyunlar arasında yerini korumaktadır.

Steam üzerinden oyunu denemeden almak istemiyorsanız serious sam 1 demo download yaparak öncelikle deneyebilirsiniz. Veya sitemizden Serious sam 1 full indir, bir şekilde indirme işleminizi yapabilir ve oyuna giriş yapabilirsiniz.

Serious Sam 1 Nasıl Kurulur?

 • Sitemizden indireceğiniz Serious sam 1 oyun dosyası, bilgisayarınıza otomatik olarak iso dosyası olarak inecektir.
 • İnen iso dosyasını, daemon tools gibi sanal sürücü programları ile çalıştırmanız ve bir oyun dvdsi olarak göstermeniz gerekmektedir.
 • Sanal sürücü olarak gözüken, Serious Sam The First Encounter oyununun logosuna tıklayarak kurulum işlemlerini başlatmanız gerekiyor.
 • Ardından adımları takip etmeli ve kolaylıkla oyunu kurmalısınız. Son olarak oyun dosyası içerisinde bulunan crack (Eğer varsa bu işlemleri yapınız) dosyasını oyunun kurulu olduğu klasöre atmanız yeterli olacaktır.
 • Bu işlemler sonrasında kurulum işlemleri tamamlanmayan kullanıcılar için sitemizde kurulum videosu bulunmaktadır. Bu videoyu izleyerek oyunun kurulumunu kolayca halledebilirsiniz.

 

Serious Sam 1 İnceleme

 

Serious Sam 1 KURULUM + TÜRKÇE YAMA ( SORUNSUZ KURULUM )

 


Serious Sam 1 İndir Sistem Gereksinimleri


 • İşletim Sistemi : Windows XP / Windows Vista / Windows 7
 • Ekran Kartı : 512 MB
 • İşlemci : 2 Ghz
 • Ram : 1 GB
 • Boş alan : 3 GB
Serious Sam 1 İndir YAPILAN YORUMLAR